Ryan Reynolds, Zoe Saldana i Mark Ruffalo w zwiastunie filmu "Projekt Adam"

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/Ryan+Reynolds%2C+Zoe+Saldana+i+Mark+Ruffalo+w+zwiastunie+filmu+%22Projekt+Adam%22-145466
Ryan Reynolds, Zoe Saldana i Mark Ruffalo w zwiastunie filmu "Projekt Adam"
źródło: Materiały prasowe
Platforma Netflix opublikowała zwiastun widowiska "Projekt Adam". Gwiazdami filmu są Ryan Reynolds ("Czerwona nota"), Mark Ruffalo ("To wiem na pewno"), Jennifer Garner ("Twój Simon") i Zoe Saldana ("Avengers: Koniec gry"), a za kamerą stanął Shawn Levy ("Free Guy"). Zobaczcie trailer tutaj: 


O czym opowiada "Projekt Adam"?


Oto oficjalny opis fabuły filmu: Podróżujący w czasie pilot wraz z młodszą wersją samego siebie i swoim zmarłym ojcem stara się pogodzić z przeszłością i ocalić przyszłość.
 

Scenariusz napisali Jonathan Tropper, T.S. Nowlin, Jennifer Flackett i Mark Levin. Reżyseruje Shawn Levy ("Free Guy”, "Giganci ze stali", "Stażyści").

Premierę zaplanowano na 11 marca.


"Projekt Adam" - kogo zobaczymy w filmie?


W obsadzie znaleźli się Ryan Reynolds, Mark Ruffalo, Jennifer Garner, Walker Scobell, Catherine Keener i Zoe Saldana.

Ryana Reynoldsa mogliśmy oglądać ostatnio w filmach "Czerwona nota" (2021), "Free Guy" (2021) oraz "Bodyguard i żona zawodowca" (2021).

Mark Ruffalo wystąpił niedawno w "To wiem na pewno". Za podwójną rolę w serialu, który wyreżyserował Derek Cianfrance, aktor otrzymał Złotego Globa. W tym roku aktor ma pojawić się w serialu platformy Disney+ "She-Hulk".

Ostatnie projekty Jennifer Garner to "Dzień na tak" (2021) i "Twój Simon" (2018).

Zoe Saldanę oglądaliśmy ostatnio w widowisku "Avengers: Koniec gry" (2019). W planach aktorki jest m.in. niezatytułowany film Davida O. Russella oraz "Avatar 2" i kolejne części serii stworzonej przez Jamesa Camerona.


Zachęcamy do wzięcia udziału w naszej oscarowej ANKIECIE, w której możecie głosować na swoich faworytów. TUTAJ znajdziecie nominacje do 94. nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej. Wybierzcie najlepszych!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones