Drugi sezon "Special Ops: Lioness" w drodze na ekrany

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Special+Ops%3A+Lioness%22%3A+powstanie+drugi+sezon+serialu-155491
Drugi sezon "Special Ops: Lioness" w drodze na ekrany
Powstały z myślą o platformie streamingowej Paramount+ serial "Special Ops: Lioness" powróci na ekrany. Produkcja, której gwiazdami są Zoe Saldaña, Nicole Kidman i Morgan Freeman, dostał właśnie zielone światło na produkcję drugiego sezonu.

"Special Ops: Lioness" – zaskakujący hitParamount ma prawo do zadowolenia. Serial osiągnął dobre wyniki oglądalności. W pierwszym tygodniu na platformie oraz w telewizji kablowej obejrzało go łącznie ponad 6 milionów osób. To nowy rekord Paramount+.


Fabuła serialu została oparta na rzeczywistym programie CIA. Opowiada o nieco nieokrzesanej, ale pełnej pasji młodej żołnierce marines Cruz Manuelos (Laysla De Oliveira), która dołącza do zespołu Lioness Engagement Team. Na ich barkach leży powodzenie tajnej misji – zniszczenia od środka pewnej organizacji terrorystycznej. Zoe Saldaña wciela się w Joe, szefową programu Lioness, która dowodzi działającymi pod przykrywką agentkami oraz odpowiada za ich szkolenie. Bohaterka próbuje pogodzić życie osobiste z profesjonalnym, gdy na świecie szykuje się kolejna odsłona wojny z terrorem.

W obsadzie znaleźli się też: Michael Kelly, Dave Annable, Jill Wagner, LaMonica Garrett, James Jordan, Austin Hébert, Jonah Wharton, Stephanie Nur i Hannah Love Lanier.

Twórcą "Special Ops: Lioness" jest Taylor Sheridan, który ma na swoim koncie seriale "Yellowstone", "Burmistrz Kingstown", "Tulsa King", "1883" i "1923".

Zobacz zwiastun serialu "Special Ops: Lioness"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones