Filmweb sp. z o.o.
https://www.filmweb.pl/news/Lori+Loughlin+za+edukacj%C4%99+swoich+dzieci+przyp%C5%82aci+karier%C4%85-132255

Lori Loughlin za edukację swoich dzieci przypłaci karierą

  • Deadline
  • autor: mp
  • Seriale, Inne
UPDATE: Netflix poszedł za przykładem stacji Hallmark i postanowił usunąć aktorkę z obsady serialu "Pełniejsza chata". Platforma miała łatwiejsze zadanie, ponieważ prace nad kolejnym sezonem jeszcze się nie rozpoczęły.

Lori Loughlin jest na bezrobociu. Crown Media, firma do której należy m.in. kanał Hallmark, ogłosiła, że zrywa współpracę z aktorką. W trybie natychmiastowym przerwane zostały zdjęcia do najnowszego filmu z cyklu "Garage Sale Mysteries". Hallmark Channel poinformował również o wstrzymaniu emisji najnowszego odcinka szóstego sezonu "Głos serca".

GettyImages-1084778362.jpg
Getty Images © Paul Archuleta


Ta reakcja to pokłosie skandalu, który wybuchł w ostatnich dniach w Ameryce. W wyniku rocznego śledztwa FBI postawiono w stan oskarżenia grupę bogatych rodziców o to, że brali udział w przekręcie mającym na celu umieszczenie ich dzieci w prestiżowych uczelniach. Osoby płaciły, żeby fałszowano wyniki egzaminów lub preparowano dowody wyczynów sportowych , aby uzyskać stypendium. Loughlin wraz z mężem zapłaciła 500 tysięcy dolarów, by ich córki dostały się do USC. Było to możliwe dzięki stypendium sportowemu uzyskanemu jako wioślarki, choć nigdy w życiu żadna z nich nie wiosłowała.

Proces Loughlin rozpocznie się 29 marca. Aktorka została aresztowana, ale wyszła za kaucją w wysokości miliona dolarów.

Inną aktorką oskarżoną w tym skandalu jest Felicity Huffman ("American Crime"). W jej przypadku kaucja wyniosła 250 tys. dolarów.

zobacz też: