Lundgren o pracy ze Stallone'em: "Miałem ochotę mu przywalić i wyjść". Co wydarzyło się na planie "Niezniszczalnych"?

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Lundgren+o+pracy+ze+Stallone%27em%3A+Mia%C5%82em+ochot%C4%99+mu+przywali%C4%87+i+wyj%C5%9B%C4%87.+Co+wydarzy%C5%82o+si%C4%99+na+planie+%22Niezniszczalnych%22-150743
Lundgren o pracy ze Stallone'em: "Miałem ochotę mu przywalić i wyjść". Co wydarzyło się na planie "Niezniszczalnych"?
źródło: Getty Images
autor: Antonio de Moraes Barros Filho
Dolph Lundgren wyznał, że podczas pracy nad pierwszą częścią "Niezniszczalnych" miał ochotę przywalić Sylvestrowi Stallone'owi i odejść z produkcji. Akcyjniak z 2010 roku był drugim filmem, na planie którego spotkali się gwiazdorzy. Zobaczcie jego zwiastun: Dolph Lundgren chciał uderzyć Stallone'a i opuścić plan "Niezniszczalnych"?!


Gosząc w programie "In Depth with Graham Bensinger" Lundgren opowiedział o jednej szczególnie trudnej scenie z "Niezniszczalnych". Gwiazdor kina akcji przyznał, że w pewnym momencie miał ochotę "znokautować" reżyserującego go Stallone'a i opuścić produkcję.

Mieliśmy dobre i złe momenty, trochę jak w rodzinie – opowiadał aktor. Był wobec mnie bardzo szorstki podczas pracy nad jedną ze scen z "Niezniszczalnych". Właściwie krzyczał na mnie przed całą ekipą, zmuszając mnie do powtórzenia ujęcia 20 razy. Krzyczał: "Moja babcia zrobiłaby to lepiej! Co ty, do cholery, wyprawiasz?!". Wiecie, przed wszystkimi tymi ludźmi. A tego dnia na planie byli też dziennikarze z różnych krajów.

Lundgren kontynuował: 

Pamiętam, że podczas przerwy na lunch byłem na granicy łez. Byłem bardzo zdenerwowany. Zadzwoniłem do żony i powiedziałem jej: "Niech powie jeszcze słowo, a znokautuję go i pieprzyć ten film, wynoszę się stąd". Wydaje mi się, że kiedy wróciłem na plan, dało się odczuć, że atmosfera jest kiepska. I wtedy ktoś poklepał mnie po plecach. Okazało się, że to Sly. Powiedział: "Przepraszam za tamto. Zróbmy jeszcze jedno ujęcie i ruszajmy dalej". W ciągu tych wszystkich lat mieliśmy kilka spięć, ale co mogę powiedzieć, to po prostu szalony Włoch. Wydaje mi się, że on wie, że zawsze go szanowałem i kochałem. Myślę, że właśnie dlatego wciąż jesteśmy przyjaciółmi.

Wspólne filmy Sylvestra Stallone'a i Dolpha Lundgrena


Sylvester Stallone i Dolph Lundgren po raz pierwszy spotkali się na planie "Rocky'ego IV". Po latach Lundgren powrócił do roli Ivana Drago, pochodzącego z ZSRR przeciwnika tytułowego bohatera, w filmie "Creed 2". Zobaczcie jego zwiastun:


Stallone zaprosił też Lundgrena do udziału w projekcie "Niezniszczalni". Pochodzący ze Szwecji gwiazdor kina akcji powrócił do roli Gunner Jensena także w kolejnych odsłonach cyklu. Premiera najnowszej, czwartej części, zaplanowana jest na jesień tego roku. 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones