"Levon's Trade": Jason Statham i Sylvester Stallone szykują nowy film. Za kamerą twórca "Legionu samobójców"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Levon%27s+Trade%22%3A+Jason+Statham+i+Sylvester+Stallone+szykuj%C4%85+nowy+film.+Za+kamer%C4%85+tw%C3%B3rca+%22Legionu+samob%C3%B3jc%C3%B3w%22-152612
"Levon's Trade": Jason Statham i Sylvester Stallone szykują nowy film. Za kamerą twórca "Legionu samobójców"
źródło: Getty Images
autor: Albert L. Ortega
Jason Statham zagra główną rolę w filmie sensacyjnym "Levon's Trade". Za kamerą stanie twórca "Legionu samobójców" i "Furii" David Ayer. Scenariusz napisał sam Sylvester Stallone.

"Levon's Trade": szczegóły filmuFilm będzie ekranizacją pierwszej części powieściowego cyklu pióra Chucka Dixona, który Stallone planował przez lata przenieść na ekrany w formie serialu. Zdjęcia mają rozpocząć się w marcu 2024 roku w Londynie. "Levon's Trade" jest produkcją niezależną realizowaną poza hollywoodzkim systemem studyjnym. Dzięki temu Stathamowi udało się uzyskać zgodę SAG-AFTRA na występ pomimo trwającego aktualnie strajku aktorów.   

Tytułowy bohater to Levon Cade (Statham) - legenda mrocznego świata operacji specjalnych. Dla dobrej swojej córki mężczyzna porzucił dawny fach i zajął się pracą w budowlance. Kiedy jednak w tajemniczych okolicznościach znika pociecha jego szefa, Levon postanawia wykorzystać umiejętności zdobyte w dawnych czasach. Wkrótce trafia na trop spisku, który może zagrozić jego nowemu spokojnemu życiu.


Jason Statham współpracuje ze starymi znajomymiStatham miał już wcześniej okazję współpracować zarówno ze Stallone'em jak i Ayerem. Z pierwszym zagrał w czterech częściach cyklu "Niezniszczalni". Ponadto wystąpił w filmie sensacyjnym "W obronie własnej", do którego Stallone napisał scenariusz.

Jeśli chodzi o Ayera, Statham zagrał tytułową rolę w jego nowym projekcie zatytułowanym "Pszczelarz", który trafi na ekrany polskich kin 12 stycznia. Tytułowy bohater Clay wiedzie spokojne życie na prowincji doglądając pszczół i nie rzucając się w oczy. Jednak, gdy na skutek internetowego oszustwa jego przyjaciółka odbiera sobie życie, Clay nie ma wyboru. Rzuca wyzwanie potężnej organizacji przestępczej, której macki sięgają szczytów władzy. Clay w przeszłości posiadł zestaw unikalnych umiejętności, a litość nie leży w jego naturze, więc nie zatrzyma się póki nie dotrze na sam szczyt gangsterskiej piramidy. Niestety jego powrót do gry zaniepokoi bardzo poważnych ludzi, którzy dobrze znają jego przeszłość i gotowi są zrobić wszystko, by raz na zawsze się go pozbyć.

Poniżej możecie obejrzeć zwiastun "Pszczelarza".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones