Dolph Lundgren o pracach nad "Drago". Co ze spin-offem "Rocky'ego"?

Joblo / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Dolph+Lundgren+o+pracach+nad+%22Drago%22.+Co+ze+spin-offem+%22Rocky%27ego%22-153663
Dolph Lundgren o pracach nad "Drago". Co ze spin-offem "Rocky'ego"?
źródło: Getty Images
autor: Juan Naharro Gimenez
Po serii "Creed" przyszedł czas na film poświęcony kolejnemu bohaterowi serii "Rocky" – Ivanowi Drago. Niestety prace nad zapowiedzianą kilka lat temu produkcją przedłużają się i aktualnie niewiele wiadomo na jej temat. Dolph Lundgren zaktualizował informacje.

Film o Ivanie Drago pod znakiem zapytania?


Dolph Lundgren, który aktualnie promuje swój najnowszy film, akcyjniak "Wanted Man", został zapytany o powrót do roli Ivana Drago. Aktor miał ponownie wcielić się w przeciwnika Rocky'ego Balboi w poświęconym mu spin-offie serii. Niestety, nie ma dobrych wiadomości.

Przez chwilę prace szły naprawdę dobrze, był nawet scenariusz – powiedział w rozmowie z JoBlo. Ale potem, gdy wybuchła wojna w Ukrainie, pojawiły się wątpliwości. Aktualnie mamy uniwersum Creeda z Michaelem B. Jordanem, pracowali nad czwartą częścią, ale musieli przystopować, ponieważ jego ekranowy partner został skazany. Więc nie wiem, co się teraz stanie. Nic na ten temat nie słyszałem, ale mam nadzieję, że ten film powstanie.

Zapytany o to, czy chciałby rozwinąć historię Ivana Drago w spin-offie, Lundgren odpowiedział: 

Wydaje mi się, że opowieść o przybyciu do Ameryki jest bardzo ciekawa, zdecydowaliśmy się poprowadzić to w ten sposób ze względu na wojnę. Bardzo ciekawa jest też relacja ojciec – syn. Wolelibyśmy skupić się na niej. Pamiętaj, że Drago jest już starszym mężczyzną, gorzko myśli o swojej przeszłości, próbuje więc wykorzystać swojego syna, aby się wykazać. Według mnie to bardzo ciekawy wątek, który pojawił się w "Creedzie II". Może w następnym filmie będziemy w stanie pójść jeszcze dalej.

Zobacz zwiastun filmu "Creed II"


Ostatnim filmem, w którym Dolph Lundgren pojawił się jako Ivan Drago, był "Creed II". Zobaczcie jego zwiastun: 


Adonis Creed stara się pogodzić sprawy osobiste z treningami do najważniejszego bokserskiego starcia w karierze. Będzie musiał stanąć na ringu do walki z przeciwnikiem pośrednio związanym z tragedią, która dotknęła niegdyś jego rodzinę. Adonis ma jednak wciąż w swym narożniku Rocky'ego Balboę, który wspiera go we wszystkich trudnych chwilach. Razem stawią czoło demonom przeszłości, podadzą w wątpliwość wyznawane wartości i staną w obronie wspólnego dziedzictwa. Powrót do korzeni pozwoli im zrozumieć, dlaczego stali się bokserskimi legendami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones