Sylvester Stallone ostrzega: nie wykonujcie swoich scen kaskaderskich

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Sylvester+Stallone+ostrzega%3A+nie+wykonujcie+swoich+scen+kaskaderskich-154242
Sylvester Stallone ostrzega: nie wykonujcie swoich scen kaskaderskich
W nowym odcinku programu "Rodzina Stallone" głowa tytułowej familii, Sylvester, ujawnił, że wciąż nie doszedł do siebie po kontuzji kręgosłupa, której doznał na planie pierwszych "Niezniszczalnych" z 2010 roku.

Sylvester Stallone kontuzjowany na planie "Niezniszczalnych"Jest coś romantycznego w wykonywaniu własnych popisów kaskaderskich - stwierdził gwiazdor w czwartym odcinku drugiego sezonu "Rodziny" - Jest coś bardzo nieromantycznego w tym, jak się czujesz po wykonaniu własnych popisów kaskaderskich.      

Stallone wyznał, że jego problemy zdrowotne są efektem kręcenia sceny walki z udziałem z legendy WWE, Steve'a Austina. Po tym filmie pod względem fizycznym dosłownie nic nie było już takie samo - wspomina aktor - Dlatego ostrzegam, nie wykonujcie swoich scen kaskaderskich.

GettyImages-1253714971.jpg Getty Images © NBC


Sly próbuje ukryć ból. Udaje, że to się nie zdarzyło - mówi żona Stallone'a, Jennifer Flavin. Ich córka, Sistine, dodaje: myślę, że całe moje dzieciństwo cierpiał. Robił wszystko, co w jego mocy, żeby przetrwać ból i być obecnym.

W tym samym odcinku Stallone poddaje się siódmej (!) operacji pleców. Zajmujący się nim lekarz tłumaczy, że wytnie przepuklinę z dysku w kręgosłupie. Zabieg kończy się sukcesem. Mam nadzieję, że ta operacja sprawi, iż będzie żył bardziej komfortowo - stwierdza z nadzieją Flavin.

Zwiastun filmu "Niezniszczalni"

Przypominamy o trwającym głosowaniu w naszej ANKIECIE OSCAROWEJ. TUTAJ znajdziecie nominacje we wszystkich kategoriach. Kto Waszym zdaniem powinien zdobyć nagrody Akademii?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones