Filmweb sp. z o.o.
https://www.filmweb.pl/news/Marvel+szykuje+swoj%C4%85+wersj%C4%99+Supermana-118281

Marvel szykuje swoją wersję Supermana?

  • MovieWeb
  • autor: jp
  • Filmy
Trzecia faza kinowego Uniwersum Marvela ledwo się rozpoczęła, ale wcale nie oznacza to, że studio nie ma planów na dalszą przyszłość. Znany z serialu "The Walking Dead" aktor Justin Kucsulain zasugerował właśnie światu, w jakim kierunku może pójść uniwersum.

Zrzut ekranu 2016-07-02 o 09.33.00.png


Aktor wrzucił na Instagram zdjęcie, na którym pozuje z naręczem komiksów oraz figurką postaci Sentry'ego. W komentarzu napisał "zebrałem dziś niesamowite materiały do czytania" i opatrzył całość puszczającą oko buźką. Czyżby Kucsulain chciał nam coś powiedzieć? Nawet jeśli nie dostał on roli, to fakt, że robi research może oznaczać, że w Marvelu trwa właśnie casting na Sentry'ego.

Jakiś czas temu do sieci wyciekła lista potencjalnych planów Marvela na fazę czwartą. Lista uwzględniała film o Sentrym planowany na 2023 rok. To jednak mało prawdopodobne, by Kucsulain już teraz przygotowywał się do filmu, w którym miałby wystąpić za 7 lat. Możliwe jednak, że Sentry pojawi się jako drugoplanowa postać w którymś z innych filmów Marvela. 

2651969-world_war_hulk__5___page_8.jpg


Sentry to bohater, który posiada moce zbliżone do mocy Supermana. Jego siłę opisuje się jako równą sile "milionów eksplodujących słońc". Jeden z pamiętnych epizodów z jego udziałem miał miejsce w komiksie "World War Hulk", kontynuacji "Planet Hulk". Zagniewany Hulk wraca tam na Ziemię, siejąc zniszczenie i tylko Sentry może go powstrzymać. Bohater jest jednak bardzo mroczną postacią, nękaną wątpliwościami, co do wykorzystywania tak potężnej mocy. Nie jest więc szczególnie skory do stawania twarzą w twarz z Hulkiem.

Skoro Marvel planuje zekranizować elementy "Planet Hulk" w "Thorze: Ragnaroku", możliwe więc, że w planach jest również powrót Hulka na Ziemię. A wówczas Sentry byłby jak znalazł.