Miś Paddington powróci. Ale z nowym reżyserem

Collider / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Mi%C5%9B+Paddington+powr%C3%B3ci.+Ale+z+nowym+re%C5%BCyserem-130621
David Heyman promuje obecnie drugą część "Fantastycznych zwierząt". Dla dziennikarzy jest to okazja do zadawania pytań na temat innych projektów reżysera. Skorzystał z tego portal Collider i dopytał się o możliwość powstania "Paddingtona 3". Heyman obiecuje, że film powstanie.


Będzie się jednak zapewne różnił od dwóch pierwszych części. A to dlatego, że na stanowisku reżysera nie pojawi się Paul King. Jest on bowiem bardzo zapracowaną osobą i ma już w planach kilka innych projektów filmowych (dla Disneya nakręci aktorskiego "Pinokia", a dla Warner Bros. prequel przygód Willy'ego Wonki).

Szczegóły fabuły nie są na razie znane. Heyman ujawnił, że na razie projekt ma tylko konspekt i właściwy scenariusz dopiero powstanie. Zastrzegł też, że ostateczna decyzja na temat realizacji filmu podjęta zostanie dopiero wtedy, kiedy tekst będzie gotowy.

Filmy o Paddingtonie oparte są na serii książek autorstwa Michaela Bonda. Część pierwsza zarobiła na świecie prawie 270 milionów dolarów (przy budżecie w wysokości 55 mln). Druga poradziła sobie nieco gorzej, zgarnąwszy niecałe 230 milionów dolarów.

Udostępnij: