Michał Milowicz dołącza jako kapitan do "World of Warships"!

Wargaming.net / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Micha%C5%82+Milowicz+do%C5%82%C4%85cza+do+za%C5%82ogi+World+of+Warships+w+najnowszej+aktualizacji-151237
Michał Milowicz dołącza jako kapitan do "World of Warships"!
"World of Warships" na PC powitał w swoich szeregach polskiego aktora Michała Milowicza, który pojawił się jako kapitan polskich okrętów. Milowicz wziął udział w nagraniu ponad 200 komend głosowych, które umilą grę fanom morskich bitew. Gracze mogą dodać go do swojej floty poprzez zarejestrowanie się z kodem "MILOWICZ" lub wykonanie specjalnej misji w grze.

Milowicz skomentował swoją współpracę z grą jako "ciekawe doświadczenie" i dodał, że nagrywanie komend wymagało od niego pełnego zaangażowania i aktorskiej precyzji. Więcej o samym procesie wdrożenia aktora do gry dowiecie się z naszego materiału poniżej.Aktualizacja 12.5 przynosi również dwa nowe, historyczne polskie okręty - ORP Grom i Gdańsk, oferując graczom szansę na zapoznanie się z morską historią Polski. W aktualizacji znajdziemy także europejskie niszczyciele, z którymi wiąże się zadanie dające szansę zdobycia niszczyciela Jäger.

Dodatkowo twórcy organizują specjalny stream z udziałem Michała Milowicza na oficjalnym kanale Twitch "World of Warships", który odbędzie się 28 czerwca o godzinie 18:00. Będzie to szansa żeby zobaczyć nowego polskiego kapitana w akcji, wygrać koszulki przygotowane specjalnie na okazję współpracy.
Informacja sponsorowana

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones