Szczegóły wydarzeń związanych z Dunkierką w grach Wargamingu

Informacja nadesłana: Wargaming.net / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Szczeg%C3%B3%C5%82y+wydarze%C5%84+zwi%C4%85zanych+z+Dunkierk%C4%85+w+grach+Wargamingu-124073
Z okazji powstania filmu Dunkierka, we współpracy z Warner Bros, Wargaming przygotował dla graczy serie historycznych aktywności i misji specjalnych. Zawartość o nazwie Pamiętajmy o Dunkierce będzie dostępna we wszystkich częściach trylogii gier wojennych – "World of Tanks" (PC i konsole), "World of Warships" i "World of Warplanes"


Materiał wideo prezentujący wydarzenia z Dunkierki w World of Tanks


Cud pod Dunkierką, podobnie jak wiele innych wydarzeń II Wojny Światowej ma olbrzymi wpływ na nasze gry, mówi Erik Whiteford, szef marketingu Wargaming America. Jesteśmy zainspirowani tymi historycznymi czynami i cieszymy się, że nawiązaliśmy współpracę z Warner Bros. w związku z oczekiwanym filmem wojennym Dunkierka.

"World of Tanks" i "World of Warplanes" już od 14 lipca gracze mogą wziąć udział w serii misji Pamiętajmy o Dunkierce. Biorąc udział można będzie zdobyć pojazdy inspirowane wydarzeniami, a zdobyte doświadczenie, wirtualni czołgiści i piloci będą mogli wymienić na wyposażenie w grze, wliczając w to m.in. okolicznościowe kamuflaże i wiele więcej.


Materiał wideo prezentujący wydarzenia z Dunkierki w World of Warplanes


Walka rozszerzy się o morza i oceany w najbliższych tygodniach. Również kapitanowie okrętów w "World of Warships" będą mogli włączyć się do walki. Serie wymagających misji zostaną wynagrodzone kontenerami i flagami inspirowanymi wydarzeniami w Dunkierce, jak również możliwością zdobycia unikatowego kapitana.


Materiał wideo prezentujący wydarzenia z Dunkierki w World of Warships


Więcej szczegółów dotyczących historycznych aktywności związanych z Dunkierką w grach "World of Tanks""World of Warplanes" i "World of Warships" znajdziecie pod adresami http://www.worldoftanks.eu www.worldofwarplanes.eu oraz www.worldofwarships.eu 

Film Dunkierka w reżyserii Christophera Nolana wejdzie do kin na całym świecie 21 lipca 2017.
Udostępnij: