Michael B. Jordan ma solidny pomysł na sequel? Will Smith o "Jestem legendą 2"

CBR / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Michael+B.+Jordan+ma+solidny+pomys%C5%82+na+sequel+Will+Smith+o+%22Jestem+legend%C4%85+2%22-155659
Michael B. Jordan ma solidny pomysł na sequel? Will Smith o "Jestem legendą 2"
źródło: Getty Images
autor: Matt Winkelmeyer
Jakiś czas temu informowaliśmy, że Will Smith powróci jako dr Robert Neville w kontynuacji "Jestem legendą". Przeczytaj: Will Smith będzie legendą... drugi raz. Sequel "Jestem legendą" w drodze na ekran. Teraz aktor zaktualizował status produkcji.

Will Smith o "Jestem legendą 2"


W rozmowie z "Entertainment Tonight" Will Smith opowiedział o pracach nad sequelem "Jestem legendą". Aktor, który ma wrócić do roli dr. Roberta Neville'a nie zdradził szczegółów fabuły, stwierdził jednak, że wygląda ona dobrze, a partnerujący mu na ekranie Michael B. Jordan ma naprawdę solidne pomysły na kontynuację historii.

Za sterami projektu stoi Francis Lawrence, autorem scenariusza jest Akiva Goldsman.

UWAGA!!! Dalszy ciąg tekstu zawiera spojlery z filmu "Jestem legendą"

"Jestem legendą" kończy się śmiercią granego przez Willa Smitha dr Roberta Neville'a. Twórcy sequela wychodzą jednak od alternatywnego zakończenia, które można było zobaczyć w wersji DVD. Film ma także rozwijać wątki z książkowego oryginału autorstwa Richarda Mathesona.

O czym opowiada "Jestem legendą"? Zobacz zwiastun


Film "Jestem legendą" trafił na ekrany kin w 2007 roku. Zarobił 536 milionów dolarów, plasując się na siódmym miejscu światowego box office'u. Zobaczcie zwiastun: 2009 rok. Wirus zabija 90% ludzkości, a tych, którzy przeżyli, zmienia w potwory. Robert Neville jest ostatnim człowiekiem w mieście zwanym niegdyś Nowym Jorkiem. Poza nim miasto zamieszkują krwiożercze mutanty, które chcą go zgładzić. Neville to genialny naukowiec, obsesyjnie poszukuje szczepionki na odwrócenie działania wirusa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones