Alicia Vikander i wielki mózg. Zobacz pierwsze zdjęcie z "Rumours"

Collider, World of Reel / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Alicia+Vikander+i+wielki+m%C3%B3zg.+Zobacz+pierwsze+zdj%C4%99cie+z+%22Rumours%22+Guya+Maddina-155102
Alicia Vikander i wielki mózg. Zobacz pierwsze zdjęcie z "Rumours"
źródło: Getty Images
autor: Axelle/Bauer-Griffin
Wytwórnia Bleecker Street udostępniła pierwsze zdjęcie z "Rumours", nowego filmu Guya Maddina. Zadebiutuje on na zbliżającym się festiwalu w Cannes, gdzie będzie prezentowany poza konkursem.

Co wiemy o "Rumours"? Zobacz pierwsze zdjęcie z planu


"Rumours" to wspólne dzieło Guya Maddina, Evana Johnsona i Galena Johnsona. Film zadebiutuje podczas tegorocznego festiwalu w Cannes. W rolach głównych zobaczymy Cate Blanchett i Alicię Vikander. Producentem wykonawczym jest Ari Aster. Jeśli wierzyć jego słowom, zapowiada się przezabawna i wspaniała komedia.

Akcja toczy się podczas szczytu G7. Zgromadzeni na nim przywódcy najbogatszych krajów świata gubią się w lesie, gdzie muszą stawić czoła coraz większym niebezpieczeństwom. Jednocześnie próbują napisać prowizoryczne oświadczenie w sprawie światowego kryzysu. Na udostępnionym zdjęciu możemy zobaczyć Roya Dupuisa i Alicię Vikander w towarzystwie wielkiego mózgu. Aktorzy wcielają się w premiera Kanady i przewodniczącą Komisji Europejskiej.

Roy Dupuis i Alicia Vikander w filmie "Rumours"

W pozostałych rolach Charles Dance, Denis Ménochet, Nikki Amuka-Bird, Rolando Ravello, Takehiro Hira i Zlatko Burić. Do szerokiej dystrybucji film ma trafić jesienią. 

Skąd znamy Guya Maddina?


Guy Maddin to kanadyjski reżyser. W jego filmografii znajdziemy takie tytuły jak "Najsmutniejsza muzyka świata", "Moje Winnipeg", "Zakazany pokój" czy "Zielona mgła". Przypominamy wywiad wideo, który przeprowadziliśmy z nim i Evanem Johnsonem w 2015 roku podczas festiwalu w Berlinie, gdzie prezentowali "Zakazany pokój".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones