Michael Bolton zawiesza występy. Przeczytaj oficjalne oświadczenie

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Michal+Bolton+zawiesza+wyst%C4%99py.+Przeczytaj+oficjalne+o%C5%9Bwiadczenie-153533
Michael Bolton zawiesza występy. Przeczytaj oficjalne oświadczenie
źródło: Getty Images
autor: Shirlaine Forrest
Michael Bolton, wykonawca hitu "When a Man Loves a Woman" z melodramatu "Kiedy mężczyzna kocha kobietę", zawiesza koncerty. Powodem są problemy zdrowotne. Na szczęście wygląda na to, że wszystko jest pod kontrolą.

Michael Bolton zawiesza koncerty. Przeczytaj oświadczenie muzyka


Michael Bolton poinformował fanów o stanie swojego zdrowia w poście na Facebooku. We wzruszającej wiadomości napisał:

Na początek chciałbym życzyć wszystkim szczęśliwego, zdrowego nowego roku! Chcę też podzielić się niespodziewanymi wyzwaniami, jakimi zaskoczył mnie 2023 rok. Tuż przed świętami odkryłem, że mam guza mózgu, który wymaga natychmiastowej operacji. Dzięki niesamowitemu zespołowi moich lekarzy zabieg zakończył się sukcesem. Aktualnie dzięki ogromnej miłości i wsparciu rodziny wracam do sił w domu. Przez następne miesiące poświęcę swoją energię na powrót do zdrowia, co oznacza, że muszę chwilowo zrobić przerwę w koncertach. Sprawienie fanom zawodu lub zawieszenie trasy zawsze było dla mnie niezwykle trudne, ale teraz moim priorytetem jest regeneracja i szybki powrót do występów. Jestem niezwykle wdzięczny za miłość i wsparcie, jakim hojnie obdarzaliście mnie przez lata. Wiedzcie, że noszę w sercu Wasze pozytywne wiadomości, a kiedy tylko będę mógł, zaktualizuję informacje o moim stanie. Przesyłam dużo miłości – MB

Oryginalny post możecie zobaczyć poniżej:Kim jest Michael Bolton?


Michael Bolton to amerykański wokalista i autor piosenek. Od 1975 roku, kiedy to zaczął karierę, wydał 24 albumy studyjne. Jego single gościły na szczytach prestiżowych amerykańskich list przebojów, m.i. Hot 100 tygodnika "Billboard". Wśród jego największych hitów znajdziemy takie przeboje jak "When a Man Loves a Woman", "How Am I Supposed To Live Without You", "When I’m Back On My Feet Again" czy "Said I Loved You… But I Lied". Jego piosenki znalazły się na ścieżkach dźwiękowych takich filmów jak "Kiedy mężczyzna kocha kobietę", "Hercules", "Człowiek roku" czy "MacGruber". Wystąpił w komedii "Oszołom Show", a gościnnie pojawił w takich serialach jak "Pomoc domowa", "Dwóch i pół" czy "Awkwafina Is Nora from Queens". Jego głos mogliśmy usłyszeć w animacjach "Młodzi Tytani: Akcja! Film", "Clone High" i "Greenowie w wielkim mieście".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones