Moc powróciła... tym razem w świecie LEGO.

Informacja nadesłana: Cenega Poland /
https://www.filmweb.pl/news/Moc+powr%C3%B3ci%C5%82a...+tym+razem+w+%C5%9Bwiecie+LEGO.-118223
Moc powróciła... tym razem w świecie LEGO.
Gra "LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy" zadebiutowała dziś w Polsce na komputerach PC oraz na konsolach PlayStation 4, PlayStation 3, PlayStation Vita, Xbox One i Xbox 360.

Gracze mogą na nowo doświadczyć wszystkich wydarzeń rodem z kinowego hitu "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy" w sposób, na jaki pozwalają wyłącznie tytuły z serii LEGO – pełen zabawy i błyskotliwej narracji. Gra otrzymała również ekskluzywną zawartość fabularną, która zabierze fanów oraz nowicjuszy na nieznane dotąd przygody sprzed "Gwiezdnych wojen: Przebudzenia Mocy". Gra dostępna jest w pełnej polskiej wersji językowej (dubbing) na systemach PlayStation 4, PlayStation 3, konsolach Xbox One i Xbox 360 oraz komputerach PC (Steam). W polskiej wersji językowej usłyszymy głosy aktorów znanych z kinowego hitu "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy". Wersja gry na PlayStation Vita otrzymała lokalizację kinową (napisy).

W polskiej wersji językowej usłyszymy m.in. Marcina Dorocińskiego, Weronikę Humaj, Marcina Bosaka, Franciszka Pieczkę, Marka Lewandowskiego, Kacpra Kuszewskiego, Mirosława Zbrojewicza i Andrzeja Blumenfelda. Jest to pierwsza gra z serii LEGO Video Games w historii, która zostanie wydana w pełnej polskiej wersji językowej.

Zobacz nasz materiał wideo z gwiazdami polskiego dubbingu gry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones