NAGRODY FILMWEBU 2019: Najlepsza para, czarny charakter

Trwa plebiscyt Nagrody Filmwebu 2019! Członkowie redakcji tradycyjnie wybrali nominowanych w 13 kategoriach, ale to Wam pozostawiamy decyzję, kto powinien wygrać. Swoich faworytów możecie wybrać TUTAJ. Zobaczcie wideo, w którym Dorota Kostrzewa, Łukasz Muszyński, Jakub Popielecki i Michał Walkiewicz omawiają nominacje w kategoriach: Najlepiej Dobrana Para i Najlepszy Czarny Charakter:

3 21


Przypominamy, że w tegorocznej edycji Nagród Filmwebu braliśmy pod uwagę wyłącznie filmy kinowe, seriale oraz gry, które miały polską premierę pomiędzy 1 lipca 2018 a 30 czerwca 2019 roku. W przypadku zwiastunów decydowała data ich publikacji (od 1.07.2018 do 30.06.2019).

Jak zwykle staraliśmy się, aby każdy znalazł wśród nominowanych swoich faworytów. Dlatego w Nagrodach Filmwebu sztuka wysoka idzie pod rękę ze sztuką popularną, a świat kina sąsiaduje ze światem telewizji i gier. Poważne kategorie takie jak "Najlepszy film" i "Najlepszy serial" sąsiadują z nominacjami o znacznie lżejszym charakterze. W kategorii "Że co?!" nominowaliśmy tytuły, które z różnych powodów sprawiły, że po seansie musieliśmy szukać szczęk pod fotelem. Z kolei "Najlepszy najgorszy film" to taki, w którym zło łatwo jest pomylić z dobrem. Możecie również głosować m.in. na najlepszy czarny charakter i najbardziej widowiskową rozróbę. W tym roku dodaliśmy jedną nową kategorię: "Najbardziej pamiętna scena".

Czekamy na Wasze głosy TUTAJ.


Poniżej znajdziecie wideo, w którym Łukasz Muszyński i Michał Walkiewicz zapraszają Was do udziału w plebiscycie.

3 21

Czekamy na Wasze głosy i komentarze. Link do głosowania znajdziecie TUTAJ. Laureatów poznamy pod koniec września na dorocznej imprezie Filmweb Offline.

Do dzieła! Niech wygrają najlepsi!
Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię