Najnowszy "Harry Potter" już od piątku na DVD!

Informacja nadesłana przez dystrybutora /
https://www.filmweb.pl/news/Najnowszy+%22Harry+Potter%22+ju%C5%BC+od+pi%C4%85tku+na+DVD-38972
"Harry Potter i Zakon Feniksa": Rebelia wybuchnie już w najbliższy piątek, 23 listopada!

Tego dnia na DVD ukaże się długo oczekiwana piąta część przygód Harry'ego Pottera - "Harry Potter i Zakon Feniksa"!

Lord Voldemort powrócił, ale Ministerstwo Magii robi wszystko, co może, aby świat czarodziei nie poznał prawdy - w tym celu wysyła do Hogwartu Dolores Umbridge, która ma objąć w szkole stanowisko nauczyciela obrony przed czarną magią. Umbridge wykreśla z planu nauczania praktyczną obronę, a Ron i Hermiona przekonują Harry'ego, aby potajemnie rozpoczął treningi z wybraną grupą uczniów i przygotował ich do wojny czarodziejów, która niebawem wybuchnie! Zobacz starcie dobra ze złem w fascynującej adaptacji piątej części powieści o przygodach Harry'ego Pottera autorstwa J.K. Rowling. Przygotuj się do bitwy!

Film wyreżyserował David Yates ("Dziewczyna z kawiarni" oraz kolejna filmowa realizacja przygód Harry'ego Pottera - nadchodzący "Harry Potter i Książę Półkrwi"), dzięki któremu saga o Harrym Potterze nabiera nowych, niezwykłych barw z fascynującymi bohaterami i niesamowitymi efektami specjalnymi. Daniel Radcliffe, Rupert Grint i Emma Watson powracają, tworząc po raz kolejny gwiazdorską obsadę.

"Harry Potter i Zakon Feniksa" w 2-płytowej edycji DVD będzie wzbogacony o materiał dodatkowy, w tym sceny niepokazywane w kinach, dokumenty z planu filmowego, sekrety ze świata Harry'ego Pottera.

Szukaj również Kolekcjonerskiego Pakietu 10 DVD zawierającego 5 niezwykłych 2-płytowych wydań DVD filmów z kolekcji Harry Potter: Kamień Filozoficzny, Komnata Tajemnic, Więzień Azkabanu, Czara Ognia oraz Zakon Feniksa. 10-płytowa edycja w sprzedaży już od 23 listopada 2007!

Wydanie DVD

Na drugiej płycie znajdą się niesamowite dodatki specjalne:

* Sceny dodatkowe
* Harry Potter : Magia montażu - reżyser David Yates i montażysta Mark Day pokazują, ile może zdziałać dobry montaż
* Ukryte sekrety Harry'ego Pottera - zbadaj wszystkie tropy prowadzące do rozwikłania tajemnicy i poznania przeznaczenia Harry'ego
* Śladem Tonks - Natalia Tena (inaczej Nymphadora Tonks) przedstawia Bardzo Osobisty Przewodnik
* Zwiastun filmowy (bez polskich napisów)
* Opcja dla DVD-ROM

Szukaj na Filmweb.pl wielu atrakcji związanych z premierą DVD! Bądź czujnym Mugolem, wygrywaj nagrody i pierwszy poznaj tajemnice Harry'ego Pottera!
Udostępnij: