Netflix: Większy wybór i większa kontrola dla rodzin

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/Netflix%3A+Wi%C4%99kszy+wyb%C3%B3r+i+wi%C4%99ksza+kontrola+dla+rodzin-137717
Netflix: Większy wybór i większa kontrola dla rodzin
Każda rodzina jest wyjątkowa. Dlatego zapewniamy naszym użytkownikom dostęp do przeróżnych treści dla dzieci i całej rodziny z całego świata, w tym do nagradzanych filmów animowanych takich jak "Klaus", seriali takich jak "Potężny mały Bheem", czy też programów interaktywnych takich jak "Carmen Sandiego: Kraść albo nie kraść".


Z tego samego powodu udostępniamy rodzicom narzędzia do kontroli rodzicielskiej, dzięki którym mogą decydować, co jest najlepsze dla ich rodziny. Wsłuchaliśmy się w głos naszych użytkowników i na podstawie otrzymanych opinii zaktualizowaliśmy i ulepszyliśmy ustawienia kontroli. Od teraz rodzice mogą:

 Ustawić dla poszczególnych profili kod PIN, który pomoże zablokować dzieciom dostęp do nich.


 Skonfigurować profil Dzieci, korzystając z filtrów, dzięki którym dzieciaki nie będą miały dostępu do niewłaściwych dla ich wieku filmów, seriali i programów. Filtry te powstają na podstawie lokalnych standardów oceny treści, dlatego korzystanie z nich jest jeszcze bardziej intuicyjne.


 Usunąć z danego profilu konkretne tytuły. Po zastosowaniu takiego filtra zablokowane tytuły nie będą w ogóle widoczne w danym profilu.


  Łatwo wyświetlić ustawienia każdego profilu w ustawieniach konta w sekcji "Profile i kontrola rodzicielska".


  Sprawdzić, co dzieci oglądały w ramach utworzonego dla nich profilu.
  Wyłączyć automatyczne odtwarzanie w profilu Dzieci.

Teraz każdy użytkownik może dodać do swojego profilu nowe, udoskonalone ustawienia kontroli na stronie ustawień konta na urządzeniu mobilnym lub laptopie.

Możliwości wyboru i kontroli są ważne dla naszych użytkowników, a w szczególności tych, którzy są rodzicami. Mamy nadzieję, że dodatkowe możliwości kontroli ułatwią rodzicom podejmowanie właściwych decyzji dotyczących rozrywki dla swojej rodziny. 

— Michelle Parsons, manager działu produktów dla dzieci
Udostępnij: