Filmweb sp. z o.o.
https://www.filmweb.pl/news/Nicole+Kidman+i+tw%C3%B3rca+%22Wielkich+k%C5%82amstewek%22+szykuj%C4%85+serial-127424

Nicole Kidman i twórca "Wielkich kłamstewek" szykują serial

  • Deadline
  • autor: mp
  • Seriale
Nicole Kidman kontynuuje współpracę z HBO i twórcą serialu "Wielkie kłamstewka" Davidem E. Kelleyem. Zagra główną rolę w "The Undoing", pomyślanym jako miniserial.

1799553937.jpg


Będzie to ekranizacja powieści Jean Hanff Korelitz wydanej w Polsce pod tytułem "Nie chciałaś wiedzieć". Grace, spełniona żona i matka, ma wspaniałe życie. Jest cenioną terapeutką. Wkrótce ma ukazać się jej książka "Nie chciałaś wiedzieć", w której namawia kobiety, by zaczęły ufać swojej intuicji i kierowały się głosem rozsądku w doborze partnerów. Wierzy w to, że pierwsze wrażenie jest nieomylne. Nieoczekiwanie jej życie rozpada się na kawałki. Mąż przepada bez wieści, a nowa znajoma Grace zostaje zamordowana. Policja puka do jej drzwi. Niebawem terapeutka dokonuje serii przerażających odkryć. Okazuje się, że żyła w świecie iluzji i kłamstw. Zdruzgotana tym, jak daleko rozminęła się z własną teorią, musi zbudować swój świat na nowo...

Kidman zagra Grace i będzie jedną z producentek "The Undoing". Kelley jako twórca serialu jest autorem scenariusza i producentem.

zobacz też: