Plotka: Trzeci sezon serialu "Euforia" skasowany

World of Reel / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Nie+b%C4%99dzie+trzeciego+sezonu+serialu+HBO+%22Euforia%22+Nowa+plotka+nie+napawa+optymizmem-154744
Plotka: Trzeci sezon serialu "Euforia" skasowany
źródło: Materiały prasowe
Autor portalu World of Reel nie ma dobrych wiadomości dla fanów serialu "Euforia". Trzeci sezon może nie powstać.

Czy trzeci sezon "Euforii" został skasowany?To, że trzeci sezon serialu "Euforia" w ogóle został zapowiedziany, dla wielu było cudem. W obsadzie jest bowiem sporo osób, które awansowały do poziomu gwiazd filmowych: Zendaya, Jacob Elordi, Colman Domingo, Hunter Schafer, Sydney Sweeney i Austin Abrams. Są rozchwytywani i zebranie ich w jednym miejscu i czasie było prawdziwym wyczynem.

Jak jednak donosi World of Reel, w piątek wszystko się posypało. W piątek aktorzy podobno otrzymali informację, że planowane na lato zdjęcia do trzeciego sezonu "Euforii" nie odbędą się i że mogą rezerwować sobie czas na inne projekty.


O trzecim sezonie serialu "Euforia"Szczegóły trzeciego sezonu serialu "Euforia" nie są znany. Latem ubiegłego roku Sam Levinson w jednym z wywiadów zasugerował, że widzi go jako film noir.

Dodał, że trzecia seria "zgłębi, co to znaczy być osobą z zasadami w zepsutym świecie". Mamy zobaczyć to z punktu widzenia Rue, czyli bohaterki, w którą wciela się Zendaya.

W trzecim sezonie "Euforii" zabraknie postaci Kat i Feza. Barbie Ferreira, odtwórczyni Kat, jeszcze w 2022 roku ogłosiła, że żegna się z serialem. Z kolei wcielający się w Feza 25-letni Angus Cloud zmarł w sierpniu 2023 roku.

Zobacz odcinek Serial Killers poświęcony "Euforii"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones