Niespodzianka! "Artemis Fowl" w Polsce! Ale nie na Disney+

Informacja nadesłana autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Niespodzianka+%22Artemis+Fowl%22+w+Polsce+Ale+nie+na+Disney%2B-138599
Niespodzianka! "Artemis Fowl" w Polsce! Ale nie na Disney+
Widowisko Disneya "Artemis Fowl" wyreżyserowane przez Kennetha Branagha już wkrótce będzie można obejrzeć w Polsce. Nie oznacza to jednak, że w końcu nastąpi premiera platformy Disney+ w naszym kraju. "Artemis Fowl" będzie u nas bowiem dostępny na antenie stacji HBO i na platformie HBO GO.

Przypomnijmy, że "Artemis Fowl" pierwotnie miał trafić do kin w sierpniu 2019 roku. Potem Disney przełożył jego premierę na maj 2020 roku. Kiedy świat pogrążył się w pandemii COVID-19 studio podjęło decyzję o rezygnacji z kinowej dystrybucji i na początku czerwca wprowadził go na swoją platformę Disney+.

Film "Artemis Fowl" oparty jest na bestsellerowej książce autorstwa Eoina Colfera o tym samym tytule. Ta przygodowa opowieść skupia się na historii tytułowego Artemisa Fowla, dwunastoletniego geniusza wywodzącego się z rodziny o długich przestępczych tradycjach, który za wszelką cenę próbuje odnaleźć swojego uprowadzonego ojca. Aby spełnić żądania porywacza, Artemis musi przeniknąć do starożytnej podziemnej cywilizacji - niezwykle zaawansowanego świata wróżek - i zdobyć pewien nadzwyczaj potężny i pożądany magiczny przedmiot. Chłopak obmyśla więc przebiegły i niebezpieczny plan działania, który okazuje na tyle niebezpieczny, że Artemis z czasem zostaje wciągnięty w sam środek groźnej wojny z wszechmocnymi magicznymi istotami.

Polska premiera filmu "Artemis Fowl" na HBO i HBO GO zaplanowana została na 2 sierpnia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones