"Artemis Fowl" - Premiera w HBO i HBO GO

https://www.filmweb.pl/news/%22Artemis+Fowl%22+-+Premiera+w+HBO+i+HBO+GO+2+sierpnia-138723
"Artemis Fowl" - Premiera w HBO i HBO GO
Dwunastoletni geniusz pochodzący z rodziny o długich przestępczych tradycjach, Artemis Fowl, zostaje wciągnięty w sam środek groźnej wojny z potężnymi wróżkami, które mogą stać za zniknięciem jego ojca. Premiera nowego filmu Disneya "Artemis Fowl" odbędzie się w HBO i HBO GO już dziś, 2 sierpnia.

Film "Artemis Fowl" oparty jest na bestsellerowej książce autorstwa Eoina Colfera o tym samym tytule. Ta przygodowa opowieść skupia się na historii tytułowego Artemisa Fowla, dwunastoletniego geniusza wywodzącego się z rodziny o długich przestępczych tradycjach, który za wszelką cenę próbuje odnaleźć swojego uprowadzonego ojca. Aby spełnić żądania porywacza, Artemis musi przeniknąć do starożytnej podziemnej cywilizacji - niezwykle zaawansowanego świata wróżek - i zdobyć pewien nadzwyczaj potężny i pożądany magiczny przedmiot. Chłopak obmyśla więc przebiegły i niebezpieczny plan działania, który okazuje na tyle niebezpieczny, że Artemis z czasem zostaje wciągnięty w sam środek groźnej wojny z wszechmocnymi magicznymi istotami.

Reżyserem "Artemisa Fowla" jest Kenneth Branagh. W filmie występują: Ferdia Shaw, Lara McDonnell ("Love, Rosie"), Josh Gad ("Piękna i Bestia"), Tamara Smart (serial "Hard Sun. Przed Apokalipsą"), Nonso Anozie (serial "Dracula"), Josh McGuire, Nikesh Patel i Adrian Scarborough. Towarzyszą im na ekranie zdobywca Złotego Globu Colin Farrell ("Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj") oraz laureatka Oscara Judi Dench ("Notatki o skandalu"). Obowiązki producentów pełnią Kenneth Branagh oraz Judy Hofflund, a producentów wykonawczych Angus More Gordon oraz Matthew Jenkins.

Premiera filmu Disneya "Artemis Fowl" odbędzie się w HBO i HBO GO już dziś. Produkcja od rana dostępna będzie w serwisie HBO GO. Premierowa emisja na antenie HBO zaplanowana została natomiast tego samego dnia na godzinę 21:40.
Informacja sponsorowana

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones