Noé! Refn! Korine! Tajemniczy projekt popularnego rapera

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/No%C3%A9%2C+Refn+i+Korrine+wsp%C3%B3%C5%82re%C5%BCyserami+filmu+Travisa+Scotta+Co+wiemy+o+%22Circus+Maximus%22-151566
Noé! Refn! Korine! Tajemniczy projekt popularnego rapera
źródło: Getty Images
autor: Rick Kern
Travis Scott ogłosił, że już 27 lipca na ekrany amerykańskich kin trafi jego film "Circus Maximus". W tajemniczy projekt rapera zaangażowani są m.in. Gaspar Noé, Nicolas Winding Refn i Harmony Korine.

Co wiemy o "Circus Maximus", filmowym projekcie Travisa Scotta?


Travis Scott
udostępnił plakat filmu "Circus Maximus" na Twitterze. Możecie go zobaczyć poniżej: Premiera "Circus Maximus" zbiega się z długo wyczekiwanym albumem rapera zatytułowanym "Utopia", który trafi do sprzedaży dzień później. Scott jest scenarzystą i reżyserem filmu. Funkcję współreżyserów pełnili na planie tacy uznani artyści jak Gaspar Noé ("Climax"), Nicolas Winding Refn ("Drive") i Harmony Korine ("Spring Breakers"). Projekt opisywany jest jako surrealistyczna, psychodeliczna podróż jednocząca kolektyw wizjonerskich filmowców z całego świata w kalejdoskopowej eksploatacji ludzkiego doświadczenia i mocy pejzaży dźwiękowych.

Co ciekawe, na plakacie można zauważyć logotyp wytórni A24. W rozmowie z Variety rzecznicy studia zaprzeczyli jednak, by było ono odpowiedzialne za projekt.

W kolejnym wpisie Scott zaprezentował krótki teaser filmu. Prezentujemy go poniżej: Kim jest Travis Scott?


Travis Scott to amerykański raper, wokalista, tekściarz i producent muzyczny. Zadebiutował w 2015 roku albumem "Rodeo". W kolejnych latach wydał płyty "Birds in the Trap Sing McKnight" i "Astroworld". "Utopia" będzie jego czwartym albumem studyjnym. Podczas tegorocznego festiwalu w Wenecji będziemy mogli zobaczyć go w wyreżyserowanym przez Harmony'ego Korine'a filmie "Aggro Dr1ft".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones