Nowy "Shrek" w drodze! Eddie Murphy zdradził szczegóły. Nawet o "Ośle"

Collider / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Nowy+%22Shrek%22+w+drodze+Eddie+Murphy+zdradzi%C5%82+szczeg%C3%B3%C5%82y.+Nawet+o+%22O%C5%9Ble%22-156216
Nowy "Shrek" w drodze! Eddie Murphy zdradził szczegóły. Nawet o "Ośle"
Choć aktualnie Eddie Murphy robi tour w mediach, promując komedię "Gliniarz z Beverly Hills: Axel F", dzieli się także informacjami na temat innych swoich projektów. Zapytany o to, co się dzieje aktualnie z serią "Shrek", zdradził, że piąta część jest w drodze. Ale to nie wszystko.      

Gwiazdor twierdzi również, że powstaje solowa animacja o Ośle. A ponieważ to właśnie on użycza mu głosu w oryginale, traktujemy to poważnie.


"Shrek 5" w drodze. Osioł dostanie swój filmMurphy zdradził te rewelacje w wywiadzie udzielonym portalowi Collider. Choć najwyraźniej sam nie mógł się doliczyć, ile części "Shreka" już było. 

Zaczęliśmy robić "Shreka 4" czy "Shreka 5" kilka miesięcy temu. Nagrałem pierwszy akt. I będziemy to robić w tym roku, dokończymy to. Shrek nadchodzi.

I na tym nie poprzestał.

Osioł też dostanie swój film. Zrobimy też film o Ośle. Więc zrobimy "Shreka" i "Osła".

Zapytany, czy nagrywa kwestie do obu filmów jednocześnie, odpowiedział:

Nie, nie w tym samym czasie. Zacząłem nagrywać "Shreka". Myślę, że wyjdzie w 2025 roku. A potem będziemy kręcić "Osła". "Shrek" – ile to już lat?Uwaga, mocna wiadomość. Pierwsza część "Shreka" zadebiutowała 23 lata temu w 2001 roku, a ostatnia, czyli część 4 – "Shrek Forever" – w 2010. Pamięć o serii ma się jednak bardzo dobrze i od lat jej miłośnicy zastanawiali się, czy nowa kontynuacja kiedykolwiek powstanie. Najwyraźniej stanie się to szybciej niż przypuszczaliśmy. Niewykluczone, że w decyzji pomógł olbrzymi sukces animacji "Kot w Butach: Ostatnie życzenie", który zarobił na całym świecie blisko 500 mln dolarów, co oznacza pięciokrotność jego budżetu. 

Czy to zwiastuje powrót złotej ery animacji? 

"Shrek" – zwiastunPobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones