Wypadek na planie filmu Eddiego Murphy'ego. Członkowie ekipy w szpitalu

Cinema Blend, The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22The+Pickup%22%3A+wypadek+na+planie+filmu+Eddiego+Murphy%27ego-155212
Wypadek na planie filmu Eddiego Murphy'ego. Członkowie ekipy w szpitalu
źródło: Getty Images
autor: Axelle/Bauer-Griffin
Powstająca dla Amazona i MGM komedia "The Pickup" napotkała poważne problemy produkcyjne. Na planie filmu, którego gwiazdami są Eddie Murphy i Pete Davidson, doszło do wypadku z udziałem członków ekipy. Niektórzy zostali ranni i trafili do szpitala. Rozpoczęto federalne śledztwo, które ma ustalić przyczyny zdarzenia.

Wypadek na planie "The Pickup". Członkowie ekipy filmowej w szpitaluDo wypadku doszło w niedzielę 20 kwietnia na planie filmu w stanie Georgia. Druga ekipa filmowa rejestrowała przygotowaną wcześniej sekwencję akcji z użyciem ciężarówki. Pojazd miał się zablokować i uderzyć w inny. Anonimowe źródło przekazało Associated Press, że wypadek był dziwnym wydarzeniem, ponieważ sama scena nie była wymagająca ani niebezpieczna.

Do szpitala trafiło dwóch członków ekipy filmowej. Jeden z nich pozostawał w szpitalu do wtorku. Wydarzenie miało skutkować obtarciami, siniakami i złamanymi kośćmi.

Żadna z gwiazd ani reżyser filmu Tim Story nie byli obecni na planie w momencie zdarzenia. Pomimo wypadku zdjęcia nie powinny zostać opóźnione.

Śledztwo federalne miało zostać rozpoczęte przez Occupational Safety and Health Administration. Agencja rządowa i studio odmówiły ujawnienia kolejnych informacji o przebiegu wydarzenia do czasu zakończenia śledztwa.

"The Pickup" – co wiemy o filmie?
Film w reżyserii Tima Story’ego ("Barbershop", dwie części "Fantastycznej Czwórki" i "Prawdziwej jazdy", "Shaft", "Tom i Jerry") jest opisywany jako złodziejska komedia. Murphy wciela się w pechowca, który zostaje uwiedziony przez podstawioną kobietę. W efekcie bohater wikła się w kryminalną intrygę.

Scenariusz pióra Kevina Burrowsa i Matta Midera stał się ponoć przedmiotem zażartej rywalizacji między hollywoodzkimi wytwórniami. Na konta autorów tekstu wpłynęło co najmniej milion dolarów.

W obsadzie filmu znaleźli się również: Keke Palmer, Eva Longoria, Andrew Dice Clay i Marshawn Lynch.

"The Pickup" będzie trzecią produkcją stworzoną z udziałem Murphy’ego dla Amazona. Pozostałe to "Książę w Nowym Jorku 2" i "Świąteczna Aleja".

Zwiastun filmu "Książę w Nowym Jorku 2"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones