Odd Thomas ma dziewczynę z "Californication"

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Odd+Thomas+ma+dziewczyn%C4%99+z+%22Californication%22-72233
Addison Timlin ("Californication") dołączyła do obsady "Odd Thomas". Zagra Stormy Llewellyn, czyli dziewczynę głównego bohatera. Timlin zastąpiła Lily Collins, która zrezygnowała z gry w filmie, kiedy otrzymała propozycję udziału w "Snow White".

"Odd Thomas" to opowieść o dwudziestokilkulatku obdarzonym "szóstym" zmysłem. Wykorzystuje swoje zdolności, by pomagać miejscowej policji w rozwiązywaniu zagadek kryminalnych. W pewnym momencie jest świadkiem inwazji tajemniczych cieni, które przechodzą do świata ludzi przez portal w zaniedbanym domu na przedmieściach. Właściciel domu, Bob Robertson, wydaje się przyciągać zło. Porusza się w otoczeniu zjaw, w gabinecie przechowuje dane o najgorszych mordercach i psychopatach. W prywatnej kartotece ma też własną teczkę, ale zupełnie pustą - jeśli nie liczyć kartki wyrwanej z kalendarza. Odd ma zaledwie kilkanaście godzin na wyjaśnienie wszystkich tajemnic związanych z Robertsonem i niedopuszczenie do nadchodzącej katastrofy. [źródło: książki.wp.pl]

W roli tytułowej wystąpi Anton Yelchin. Całość wyreżyseruje Stephen Sommers ("G.I. Joe: Czas Kobry"). Zdjęcia rozpoczną się 2 maja w Santa Fe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones