Czemu Oliver Stone uważa, że "John Wick 4" jest obrzydliwy? Reżyser porównuje film do gry wideo

Coming Soon / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Oliver+Stone+krytykuje+film+%22John+Wick+4%22.+%22Jest+obrzydliwy%22-151229
Czemu Oliver Stone uważa, że "John Wick 4" jest obrzydliwy? Reżyser porównuje film do gry wideo
źródło: Materiały prasowe
Komu nie podobał się "John Wick 4", ręka do góry. Akces do klubu krytyków filmu zgłosił właśnie Oliver Stone. Twórca takich klasyków jak "Pluton", "JFK" czy "Urodzeni mordercy" obejrzał w samolocie widowisko z Keanu Reevesem w roli głównej i nie bawił się dobrze.
  

Oliver Stone nie jest fanem Johna WickaGettyImages-107304731.jpg Getty Images © James Gourley


Obejrzałem "Johna Wicka 4" w samolocie, zdradził Oliver Stone w wywiadzie dla magazynu "Variety". Uważam, że film jest niewiarygodnie obrzydliwy. Obrzydliwy. Nie wiem, co ludzie sobie myślą.

Może kiedy byłem dzieckiem interesowało mnie G.I. Joe. Ale Keanu Reeves zabija w tym pieprzonym filmie jakichś trzystu, czterystu ludzi. Jako weteran muszę powiedzieć, że żadna z tych śmierci nie jest wiarygodna. Rozumiem, że to film, ale w zasadzie to bardziej gra wideo
, dodał reżyser.

Ten film stracił kontakt z rzeczywistością. Możliwe, że widzowie lubią tę grę wideo. Ale mnie ona nudzi. Ile razy można rozbić samochód? Ile numerów kaskaderskich można zrobić? Jaka jest dziś różnica między "Szybkimi i wściekłymi" a jakimś innym filmem? To w kółko to samo. Nieważne, czy to superbohater Marvela czy człowiek jak John Wick. Nie jest to wiarygodne
, podsumował Stone.

"Nuclear" - zwiastun filmu Olivera Stone'aOstatni film Olivera Stone'a to dokument "Nuclear", który bada możliwości przezwyciężenia przez globalną społeczność wyzwań takich jak zmiana klimatu i osiągnięcia lepszej przyszłości - dzięki mocy energii jądrowej. Zobaczcie zwiastun:


"Mam parę uwag" o filmie "John Wick 4"


Powstanie "John Wick 5"?Niedawno szef studia Lionsgate ujawnił oficjalnie to, o czym mówiło się od dawna. "John Wick 5" powstanie. Tak mówił jeszcze przed premierą "czwórki" reżyser Chad Stahelski o szansach na realizację kolejnej części: 

Na razie zostawiamy "Johna Wicka". Jestem jednak przekonany, że studio ma plan. Jeśli wszystkim się spodoba i zarobi obłędną kasę, to zastanowimy się. Filmy z cyklu "John Wick" z jakiegoś dziwnego powodu zawsze pojawiają się w Japonii na samym końcu, jakieś trzy miesiące po reszcie świata. Jeśli tym razem też tak będzie, to będziemy promować film w Japonii we wrześniu. Keanu i ja wybierzemy się w długą podróż do Tokio, znajdziemy sobie miejsce w Imperial Hotel Scotch Bar i powiemy "Co myślisz?". Zamówimy dwie 20-letnie whisky i zapiszemy pomysły na serwetkach. Jeśli uznamy, że te pomysły mają ręce i nogi, to zrobimy film.

Sam Joe Drake, szef studia, jeszcze w marcu twierdził, że piątka ma szanse powstać. Na ostatnim spotkaniu z akcjonariuszami stwierdził to już definitywnie. "John Wick 5" jest na wczesnym etapie przygotowań.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones