PREMIERA WIDEO: Zobaczcie czwarty odcinek "Halo 4: Forward Unto Dawn"

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/PREMIERA+WIDEO%3A+Zobaczcie+czwarty+odcinek+%22Halo+4%3A+Forward+Unto+Dawn%22-90122
Prezentujemy Wam czwarty z 5 odcinków serialu "Halo 4: Forward Unto Dawn". Ma on promować czwartą odsłonę popularnej serii gier "Halo", która trafi na półki sklepów 6 listopada.   Poniżej znajdziecie linki do wcześniejszych odcinków:
Odcinek pierwszy możecie obejrzeć TUTAJ
Odcinek drugi możecie obejrzeć TUTAJ

Odcinek trzeci możecie obejrzeć TUTAJ

"Halo 4: Forward Unto Dawn" opowiada  historię bohaterstwa i poświęcenia, niespotykanego wcześniej w uniwersum "Halo", ukazując pierwsze dni konfliktu Ludzkości z Covenant, bezpośrednio poprzedzające scenariusz "Halo 4". Bohaterem historii jest grupa kadetów akademii wojskowej United Nations Space Command (UNSC), trenujących do roli kolejnej generacji żołnierzy, walczących w najdalszych zakątkach wszechświata. Wśród nich, gracze poznają kadeta Thomasa Lasky – młodzieńca walczącego z wątpliwościami o sensie wojny, i brzemieniem, jakie może okazać się dla niego zbyt ciężkie do udźwignięcia. Gdy Lasky zaczyna godzić się ze swoim talentem, jako przywódcy wojskowego, wrogie przymierze obcych, znanych jako Covenant, przybywa, by na zawsze zmienić jego świat. Zainspirowany przez Master Chiefa, musi teraz zdecydować, czy starczy mu odwagi, by stać się bohaterem.

Serial wyreżyserował Stewart Hendler ("Sorority Row"). Główne role zagrali Tom Green, Anna Popplewell i Daniel Cudmore.


Gra "Halo 4", dostępna wyłącznie na konsolę Xbox 360 to oczekiwana przez ponad 40 milionów graczy kontynuacja jednej z najlepiej rozpoznawalnych serii w historii konsoli Xbox 360, która na zawsze odmieniła oblicze gier wideo. Opracowana przez studio 343 Industries, "Halo 4" zwiastuje powrót legendarnego bohatera serii – Master Chiefa, ruszającego na spotkanie ze swoim przeznaczeniem i stawienie czoła pradawnemu złu, zagrażającemu kontynuacji całego wszechświata. Najnowsza odsłona wprowadza nową historię oraz tryby rozgrywki, które na nowo wciągną fanów w tę słynną sagę science-fiction.


Więcej informacji