Animowany "Star Trek" skasowany

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Paramount+kasuje+serial+%22Star+Trek%3A+Lower+Decks%22-155054
Animowany "Star Trek" skasowany
Mamy smutną wiadomość dla fanów serialu animowanego "Star Trek: Lower Decks". Paramount+ postanowiło skasować serial.

"Star Trek: Lower Decks" powróci z piątym, ostatnim sezonemNa szczęście fani serialu będą mieli okazję się z ulubionymi bohaterami pożegnać. Wszystko dlatego, że Paramount+ skasuje "Star Trek: Lower Decks" dopiero po piątym sezonie. Prace nad nim wciąż jeszcze trwają.

"Star Trek: Lower Decks" stanowi część serialowego uniwersum Star Trek rozwijanego przez Paramount+. W serialu często pojawiali się w epizodach bohaterowie znani z innych show cyklu lub też odniesienia i wstawki specjalnie dla fanów tego świata.

Bohaterami "Star Trek: Lower Decks" nie są oficerowie gwiezdnej floty, lecz czwórka chorążych pełniących służbę na najmniej istotnym okręcie - USS Cerritos - w roku 2380. Jak z ich perspektywy wygląda misja, którą ma do wypełnienia okręt?

Zwiastun serialu "Star Trek: Lower Decks"
Żeby fanom nie było zbyt smutno, Paramount+ ogłosił, że inny serial z uniwersum Star Trek szybko się nie skończy. Chodzi o "Star Trek: Strange New Worlds". Choć trwają na razie prace nad trzecim sezonem, to platforma już zleciła produkcję czwartego.

"Star Trek: Strange New Worlds" opowiada o przygodach załogi USS Enterprise pod dowództwem Christophera Pike'a.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones