Pijana Tiffany Haddish aresztowana. Co zrobi Disney?

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Pijana+Tiffany+Haddish+aresztowana.+Co+zrobi+Disney-145156
Pijana Tiffany Haddish aresztowana. Co zrobi Disney?
źródło: Getty Images
autor: Emma McIntyre
Tiffany Haddish została w piątek aresztowana przez policję z Peachtree City i postawiono jej zarzut prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu. Aktorka została zwolniona po wpłaceniu kaucji w wysokości 1666 dolarów.

Co wydarzyło się w Peachtree City?Jak podają lokalne media, policja w Peachtree City ruszyła na interwencję o 2:30 w nocy, kiedy otrzymała informację o osobie śpiącej za kierownicą. Aktorka została zatrzymana, kiedy próbowała wózkiem golfowym zjechać z drogi na posiadłość w dzielnicy dla bogaczy South Metro Atlanta. Została zwolniona z aresztu ok. 6:30 rano.

Aktorka przebywa w stanie Georgia w związku z pracą na planie filmu "Haunted Mansion". Projekt powstaje dla Disneya. Studio na razie nie wypowiedziało się w tej sprawie.

GettyImages-1342590865.jpg Getty Images © Frazer Harrison


Tiffany Haddish - skąd ją znamy?Tiffany Haddish to amerykańska artystka komediowa, aktorka i pisarka. Przełomem był rok 2017, kiedy to hitem kinowym okazał się film "Laski na gigancie". W tym samym roku zdobyła statuetkę Emmy za gościnny występ w programie "Saturday Night Live". Wśród innych filmów z jej udziałem są: "Wieczorówka", "Królowe zbrodni" i "Jak boss". Haddish jest również zdobywczynią nagrody Grammy.

Za dwa tygodnie na platformie AppleTV+ swoją premierę będzie miał serial komediowy "The Afterparty", w którym Haddish gra policjantkę.

Zwiastun serialu "The Afterparty"