Pixar przygotowuje pierwszy w swojej historii musical. O czym będzie?

World of Reel / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Pixar+przygotowuje+pierwszy+w+swojej+historii+musical+O+czym+b%C4%99dzie+%E2%80%93+Filmweb-154328
Pixar przygotowuje pierwszy w swojej historii musical. O czym będzie?
źródło: materialy promocyjne
Ciekawostka. W swojej kilkudziesięcioletniej działalności Pixar nie nakręcił żadnego musicalu. Ale to się właśnie zmieni. Amerykańska wytwórnia filmów animowanych ogłosiła, że przygotowuje swój pierwszy film ze śpiewanymi kwestiami. Projekt nosi tytuł "Ducks".

"Ducks" – pierwszy musical Pixara


Zgodnie z tytułem spodziewamy się, że bohaterami "Ducks" będą tańczące kaczki. I to na razie musi nam wystarczyć, Pixar nie podał jeszcze żadnych szczegółów na temat fabuły. 

Jako że Pixar ma już zaplanowane premiery na najbliższe lata, "Ducks" trafi do kin prawdopodobnie w 2027 roku. 

Nadchodzące animacje Pixara


Jeszcze w tym roku (polska premiera 14 czerwca) w kinach zadebiutuje druga część "W głowie się nie mieści", a na przyszły rok planowana jest animacja "Elio" o tytułowym chłopcu, który dociera do odległej galaktyki, gdzie omyłkowo zostaje wzięty za międzygalaktycznego ambasadora Ziemi. Premiera zaplanowana początkowo na marzec tego roku została przesunięta na 13 czerwca 2025. 

"Elio"
Od zeszłego roku wiemy też, że trwają prace nad "Toy Story 5". Informację tę podał sam Tim Allen, który użycza w całej serii głosu Buzzowi Astralowi. Wszystko wskazuje na to, że piątą część zobaczymy w 2026 roku. 

Zwiastun "W głowie się nie mieści 2"


Bohaterka animacji Riley jest już nastolatką. W jej życiu pojawiają się nowe emocje, które kształtują osobowość dorastającej dziewczyny.


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones