Powstaje drugi sezon "Watahy"

Informacja nadesłana autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Powstaje+drugi+sezon+%22Watahy%22-118110
HBO ogłosiło, że pracuje nad drugim sezonem "Watahy". Pierwszy sezon serialu miał premierę na antenie stacji w 2014 roku.


Po emisji w innych krajach europejskich czas na drugi sezon "Watahy", która niezmiennie pozostaje numerem jeden wśród polskich produkcji prezentowanych na antenie HBO, powiedział Michał Kozicki, prezes HBO Polska. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników oglądalności i zaangażowania widzów, w związku z czym podjęliśmy decyzję o produkcji drugiego sezonu.

Możemy już zdradzić, że bohaterowie "Watahy" wracają w Bieszczady. Obecnie pracujemy nad realizacją dwóch seriali. Od kwietnia trwają zdjęcia do drugiego sezonu "Paktu", a od kilku miesięcy przygotowujemy się równie intensywnie do wejścia w fazę produkcji drugiego sezonu "Watahy", zdradziła Iza Łopuch, szefowa produkcji HBO Polska.

W tym roku HBO obchodzi 20-lecie działalności w Polsce. Kanał już od 5 lat produkuje polskie seriale. Oprócz "Watahy" były to "Bez tajemnic" i "Pakt". "Watahę" emitowano w 15 krajach, m.in. na Węgrzech, w Holandii i Czechach i w Chorwacji. Wkrótce odbędzie się jej premiera w brytyjskim Channel 4.

*

Chcecie być na bieżąco z propozycjami HBO GO? Zapraszamy na specjalną stronę Filmwebu http://www.filmweb.pl/hbogo! Znajdziecie tu wszystkie najpopularniejsze filmy i seriale, które prezentowane są w usłudze HBO GO, jak również informacje o planowanych i już istniejących projektach HBO. Zobaczcie najnowsze odcinki seriali, gdy tylko pojawią się na HBO GO. Część materiałów dostępna jest bezpłatnie - szukajcie oznaczenia "Bez abonamentu". Dowiedzcie się więcej na stronie specjalnej Filmweb HBO GO.