Rekordowa oglądalność pierwszego odcinka serialu "Wataha" w HBO

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/Rekordowa+ogl%C4%85dalno%C5%9B%C4%87+pierwszego+odcinka+serialu+%22Wataha%22+w+HBO-107797
Ponad milion widzów obejrzało pierwszy odcinek nowego polskiego serialu HBO "Wataha" emitowany w niedzielę 12 października. Kolejne odcinki będą się pojawiały w każdą niedzielę o godz. 20.10. Odkodowany pierwszy odcinek "Watahy" jest dostępny w HBO GO.Premierowy odcinek serialu "Wataha" o godz. 20.10 w HBO obejrzało 964 tysiące widzów. Jest to jeden z trzech najlepszych wyników oglądalności filmów i seriali w historii HBO w Polsce. Łączna oglądalność pierwszego odcinka po dwóch emisjach wynosi 1 milion 80 tysięcy widzów. Premiera serialu była odkodowana na antenie HBO.

"Wataha" to sześcioodcinkowy serial HBO o strażnikach granicznych w Bieszczadach, ale także o miejscu, które determinuje określone postawy i zachowania. Serial rozpoczyna się od zamachu bombowego, w którym giną oficerowie jednej z jednostek straży granicznej w Bieszczadach. Tylko jednemu z nich udaje się przeżyć. W serialu wyreżyserowanym przez Michała Gazdę i Kasię Adamik występują Leszek Lichota, Bartłomiej Topa, Magdalena Popławska, Aleksandra Popławska, Andrzej Zieliński, Marian Dziędziel, Julia Pogrebińska, Dagmara Bąk i Maciej Mikołajczyk

Premierowe odcinki "Watahy" będą emitowane w każdą niedzielę o godz. 20.10 w HBO. W serwisie internetowym HBO GO (www.hbogo.pl) można nadal oglądać odkodowany pierwszy odcinek serialu.