Poznajcie żony Billa i Teda

Deadline, Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Poznajcie+%C5%BCony+Billa+i+Teda-133699
Jak wiadomo, trwają prace nad realizacją filmu "Bill & Ted Face the Music", czyli sequel nakręconej w 1991 roku "Szalonej wyprawy Billa i Teda". Angaż otrzymały właśnie znane z telewizji Jayma Mays ("Glee") i Erinn Hayes ("Childrens Hospital").


Tym razem bohaterowie będą zmagać się z dojrzałością i rodzinnymi obowiązkami. Panowie napisali już tysiące piosenek, ale ani jednej dobrej, nie mówiąc już o najlepszej piosence wszech czasów. Ale kiedy faktura czasu zaczyna się kruszyć, przybysz z przyszłości ostrzega naszych bohaterów, że tylko ich piosenka może ocalić świat. W poszukiwaniu inspiracji Bill i Ted wyruszają w podróż w czasie, by znaleźć song, który przywróci harmonię wszechświata. Przy pomocy swoich córek, kilku historycznych postaci oraz sympatycznych legend muzyki odnajdą dużo więcej niż tylko piosenkę.

Mays zagra Księżniczkę Joannę, żonę Billa. Hayes będzie Księżniczką Elizabeth, żonę Teda. Nowymi nabytkami są również: Amy Stoch i Hal Landon Jr. (którzy powtórzą swoje role sprzed lat) oraz nowa twarz w cyklu, Beck Bennett.

Całość wyreżyseruje Dean Parisot.
Udostępnij: