Bill i Ted spotkają starego znajomego

We Got This Covered / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Bill+i+Ted+spotkaj%C4%85+starego+znajomego-132400
"Bill & Ted Face the Music" zapowiada się na powrót starych znajomych. I nie chodzi tylko o Keanu Reevesa oraz Alexa Wintera, którzy ponownie wcielą się w tytułowych bohaterów. W trzeciej części kultowej serii zobaczymy ponownie również Williama Sadlera.


Udział aktora został potwierdzony na oficjalnym twitterowym kanale filmu:

 

Sadler wystąpił w "Szalonej wyprawie Billa i Teda", gdzie wcielił się w postać Ponurego Żniwiarza.

Potwierdzono też, że w filmie znajdzie się hołd dla zmarłego w 2008 roku George'a Carlina, który wystąpił w obu częściach serii jako Rufus.

 

Tym razem bohaterowie będą zmagać się z dojrzałością i rodzinnymi obowiązkami. Panowie napisali już tysiące piosenek, ale ani jednej dobrej, nie mówiąc już o najlepszej piosence wszech czasów. Ale kiedy faktura czasu zaczyna się kruszyć, przybysz z przyszłości ostrzega naszych bohaterów, że tylko ich piosenka może ocalić świat. W poszukiwaniu inspiracji Bill i Ted wyruszają w podróż w czasie, by znaleźć song, który przywróci harmonię wszechświata. Przy pomocy swoich córek, kilku historycznych postaci oraz sympatycznych legend muzyki odnajdą dużo więcej niż tylko piosenkę. 

Scenariusz filmu napisali twórcy postaci Billa i Teda oraz dwóch poprzednich filmów, Chris Matheson i Ed Solomon, a za kamerą stanie Dean Parisot ("Dick i Jane: Niezły ubaw", "Red 2"). Premierę zapowiedziano na 21 sierpnia 2020.