Bill i Ted powrócą w kolejnym filmie? Gwiazda cyklu ujawnia nowe informacje

MovieWeb / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Bill+i+Ted+powr%C3%B3c%C4%85+w+kolejnym+filmie+Gwiazda+cyklu+ujawnia+nowe+informacje-153667
Bill i Ted powrócą w kolejnym filmie? Gwiazda cyklu ujawnia nowe informacje
Goszcząc w programie "Sarah O'Connell Show", Alex Winter ujawnił, że trwają prace nad czwartą częścią komediowego cyklu "Bill i Ted". Kiedy w takim razie możemy spodziewać się nowego filmu?

Bill i Ted po raz czwarty?Dopracowujemy pomysł na czwarty film, który wszystkim nam się podoba - mówi Winter - Chłopaki zabierają się do pisania scenariusza, więc zobaczymy. Rozkręcenie tego typu rzeczy zajmuje trochę czasu. Musimy wiedzieć, że mamy coś świetnego. W przeciwnym wypadku nie chcemy się za to zabierać.   


Kochamy filmy o Billu i Tedzie, ponieważ są dziwaczne i nie są typowymi produkcjami głównego nurtu - tłumaczy aktor wcielający się w postać poczciwego rockmana Billa - Nigdy nie były to filmy nastawione na zarabianie pieniędzy. Nikt nie wzbogacił się na "Billu i Tedzie". To filmy robione z miłości. Wpadliśmy na naprawdę dobry pomysł na czwartą część. Nie mogę niczego zdradzić – w przeciwnym wypadku zostałbym poćwiartowany. To naprawdę dobry pomysł. Zobaczymy, czy rzeczywiście uda nam się go zrealizować.

Przypomnijmy: pierwsza część serii - "Wspaniała przygoda Billa i Teda" - trafiła na ekrany w 1989 roku. Sequel zatytułowany "Szalona wyprawa Billa i Teda" miał premierę dwa lata później. W 2020 roku światło dzienne ujrzeli "Bill i Ted ratują wszechświat". W trzecim filmie grani przez Wintera i Keanu Reevesa tytułowi bohaterowie zmagają się z dojrzałością i rodzinnymi obowiązkami. Panowie napisali już tysiące piosenek, ale ani jednej dobrej, nie mówiąc już o najlepszej piosence wszech czasów. Kiedy faktura czasu zaczyna się kruszyć, przybysz z przyszłości ostrzega naszych bohaterów, że tylko ich piosenka może ocalić świat. W poszukiwaniu inspiracji Bill i Ted wyruszają w podróż w czasie, by znaleźć song, który przywróci harmonię wszechświata. Przy pomocy swoich córek, kilku historycznych postaci oraz sympatycznych legend muzyki odnajdą dużo więcej niż tylko piosenkę.

Zwiastun filmu "Bill i Ted ratują wszechświat"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones