Gwiazdy Netfliksa córkami Billa i Teda

Collider / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Gwiazdy+Netfliksa+c%C3%B3rkami+Billa+i+Teda-133382
Jak informowaliśmy już na stronach Filmwebu, w "Bill & Ted Face the Music" obok pary tytułowych bohaterów pojawią się ich córki. Teraz wiemy już, kto je zagra. Latoroślą Billa, Theą Preston, będzie Samara Weaving ("Opiekunka"). Z kolei córką Teda, Billie Logan, będzie Brigette Lundy-Paine ("Atypowy").


Tym razem bohaterowie będą zmagać się z dojrzałością i rodzinnymi obowiązkami. Panowie napisali już tysiące piosenek, ale ani jednej dobrej, nie mówiąc już o najlepszej piosence wszech czasów. Ale kiedy faktura czasu zaczyna się kruszyć, przybysz z przyszłości ostrzega naszych bohaterów, że tylko ich piosenka może ocalić świat. W poszukiwaniu inspiracji Bill i Ted wyruszają w podróż w czasie, by znaleźć song, który przywróci harmonię wszechświata. Przy pomocy swoich córek, kilku historycznych postaci oraz sympatycznych legend muzyki odnajdą dużo więcej niż tylko piosenkę.

Scenariusz filmu napisali twórcy postaci Billa i Teda oraz dwóch poprzednich filmów, Chris Matheson i Ed Solomon, a za kamerą stanie Dean Parisot ("Dick i Jane: Niezły ubaw", "Red 2"). Premierę zapowiedziano na 21 sierpnia 2020.
Udostępnij: