Poznajcie Kroma z kinowej wersji "Borderlands"

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Poznajcie+Kroma+z+kinowej+wersji+%22Borderlands%22-141944
Poznajcie Kroma z kinowej wersji "Borderlands"
Kulturysta, który od paru lat flirtuje z kinem (wkrótce zobaczymy go w "Czarnej Wdowie"), Olivier Richters dołączył do obsady widowiska "Borderlands". Przypadła mu w udziale rola Kroma, lidera zbirów z planety Pandora.

Lilith (Blanchett), niesławna banitka z tajemniczą przeszłością, niechętnie wraca na swoją rodzinną planetę Pandorę, by odnaleźć zaginioną córkę najpotężniejszego sukinsyna galaktyki Atlasa (Ramirez). Lilith zawiera sojusz z nieoczekiwaną zgrają: Rolandem (Hart) - byłym elitarnym najemnikiem, który teraz desperacko szuka odkupienia; Tiny Tiną (Greenblatt) - dziką nastolatką-demolką; Kriegiem (Munteanu) - mięśniak na bakier z retoryką chroniący Tinę; Tannis (Curtis) - naukowczyni, której zdrowie psychiczne pozostawia wiele do życzenia oraz Claptrap (Black) - przemądrzały i uparty jak osioł robot.

Ta nieprawdopodobna grupa bohaterów będzie zmuszona do walki z potworami i niebezpiecznymi zbirami, jeśli chcą odnaleźć i ochronić zaginioną dziewczynę, która może być kluczem do niewyobrażalnej mocy. W ich rękach spocznie los całego wszechświata, ale oni będą walczyć o coś jeszcze: o siebie nawzajem...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones