Premiera! Serial "Powrót" już dostępny w CANAL+ online

Informacja sponsorowana /
https://www.filmweb.pl/news/Premiera+Serial+%22Powr%C3%B3t%22+ju%C5%BC+dost%C4%99pny+w+CANAL%2B+online-146152
Premiera! Serial "Powrót" już dostępny w CANAL+ online
"Powrót" to niezwykła historia zwykłego faceta, Jana Starosteckiego (w tej roli Bartłomiej Topa), która zaczyna się od nagłej śmierci i jeszcze bardziej zaskakującego zmartwychwstania. W wielowymiarowy klimat "Powrotu" wprowadził widzów trailer serialu, który można obejrzeć poniżej, ale w CANAL+ online pojawiły się już dwa pierwsze odcinki produkcji. Nie przegap! Kliknij TUTAJ, aby przejść do serwisu.  


POWRÓT – o serialu"Powrót" to z jednej strony pełna humoru komedia, z drugiej – przenikliwa, refleksyjna opowieść o facecie, któremu śmierć przemeblowała życie, dająca równocześnie widzowi dużą dawkę nadziei i zadająca mu pytanie – co byśmy zrobili, gdybyśmy dostali od losu szansę na drugie życie?

Główny bohater "Powrotu", Jan Starostecki, właśnie taką szansę dostaje, gdy po kilku dniach od własnego pogrzebu budzi się w trumnie. Początkowy entuzjazm zostaje szybko ugaszony, gdy zauważa, że najbliższa rodzina jego nagłym zgonem niespecjalnie się przejęła, a jego osobiste rzeczy szybko wylądowały w śmietniku. Po tym odkryciu Jan postanawia, że swoje nowe życie musi przeżyć w znacznie barwniejszy sposób i robi wszystko, żeby tego nie zepsuć, a w jego poukładaniu pomaga mu najlepszy przyjaciel Kostek (Wojciech Mecwaldowski).

Dużą rolę w "Powrocie" odgrywają silne bohaterki udowadniające, że nie ma na świecie niczego mocniejszego od kobiet, które nawzajem się wspierają i inspirują. Jedną z nich jest Agata (Magdalena Walach), żona Janka, która po jego śmierci zaczyna odkrywać w sobie cechy, o które wcześniej siebie nie podejrzewała. Równie ważną postacią jest Malwina (Maria Dębska), charyzmatyczna i pełna seksapilu przyjaciółka Agaty. Ten dream team uzupełnia Zoja (Zuzanna Mikołajczyk) – córka Jana, pełna dojrzałości i nastoletniej ciekawości oraz wchodząca w relację z głównym bohaterem Iza (Matylda Giegżno) – dziewczyna nowoczesna, bezkompromisowa, która dodatkowo intryguje swoją tajemniczą przeszłością.

Na widzów dodatkowo czekają świetne dialogi, będące błyskotliwą mieszanką trafionego humoru z solidną dawką refleksji nad tematami ważkimi, zahaczającymi o kwestię życia i śmierci. A to wszystko w pełnej kolorów scenerii Warszawy, której nocne życie pokazuje bohaterom swoje pełne oblicze.

"Powrót" jest dostępny w CANAL+ online – subskrybenci serwisu mogą oglądać już dwa pierwsze odcinki serialu, kolejne będą pojawiały się tam co piątek.

Emisja telewizyjna zaplanowana jest na piątkowe wieczory o 21:00 w telewizji CANAL+ PREMIUM.


CANAL+ ONLINE – o usłudzeCANAL+ online to serwis streamingowy oferujący dostęp do wielu tysięcy filmów i seriali (w tym produkcji oryginalnych CANAL+), zagranicznych hitów i nowości serialowych oraz przebojów prosto z kina. A wszystko to dostępne wygodnie przez Internet i bez długoterminowej umowy. Dzięki temu, że usługa CANAL+ łączy świat telewizji na żywo ze światem VOD, użytkownicy mogą cieszyć się dostępnością wybranych programów o dowolnej porze, w dowolnym miejscu, na dowolnym urządzeniu, w elastycznym trybie subskrypcyjnym bez konieczności wiązania się stałą umową.

Pełną ofertę poznasz na canalplus.com – TUTAJ więcej szczegółów.
Informacja sponsorowana

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones