Z "Wiedźmina" i "Sex/Life" do australijskiego romansu

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Radha+Mitchell%2C+Adam+Demos+i+Bart+Edwards+zagraj%C4%85+w+australijskim+romansie+%22Take+My+Hand%22.-150054
Z "Wiedźmina" i "Sex/Life" do australijskiego romansu
źródło: Getty Images
autor: Charley Gallay
Radha Mitchell ("Okno na mordercę"), Adam Demos ("Perfekcyjne połączenie", "Sex/Life") i Bart Edwards ("Wiedźmin") dołączyli do obsady nowego australijskiego romansu "Take My Hand".

GettyImages-500530590.jpg Getty Images © Mark Metcalfe


GettyImages-1448604671.jpg Getty Images © John Phillips


"Take My Hand" – co wiemy o filmie?Bohaterką filmu będzie młoda Australijka Laura, która rozwija swoją karierę w Londynie. Jej pozornie idealne małżeństwo zostaje poddane próbie, gdy u kobiety zostaje zdiagnozowane stwardnienie rozsiane. Tragiczny wypadek sprawia, że jako wdowa i samotna matka trzech chłopców musi wrócić do ojczyzny. Kobieta odnawia kontakt z Michaelem, przyjacielem z liceum, a obecnie rozwodnikiem wychowującym córkę, który przed laty był zakochany w bohaterce.

Młodą Laurę zagra Meg Fraser ("Ale miazga!"), a Xavier Molyneux wcieli się w Michaela sprzed lat. W obsadzie jest także Natalie Bassingthwaite ("Elvis").

Wydarzenia zawarte w filmie zostały zainspirowane historią związku reżysera filmu z jego obecną żoną. Stojący za kamerą Raftopoulos napisał scenariusz wraz z Dave’em Patersonem ("2067"). Za zdjęcia odpowiada Wade Muller ("13 uwięzionych: Jak przetrwaliśmy w tajlandzkiej jaskini", "Ocaleni").

Adam Demos, Bart EdwardsAdam Demos jest znany za sprawą produkcji debiutujących na platformie Netflix. Nim pojawił się w filmach "Miłość pod jednym dachem", "Perfekcyjne połączenie" oraz w serialu "Sex/Life", wystąpił w "UnReal: Telewizja kłamie".


Widzowie serialu "Wiedźmin" znają Barta Edwardsa z roli Emhyra var Emreisa, czyli Jeża z Erlenwaldu. Brytyjczyk pojawiał się też m.in. w takich produkcjach jak "EastEnders", "Peep Show" czy "Świeżaki".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones