Gościła w "Silent Hill", a teraz zostanie żoną agenta Secret Service

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Go%C5%9Bci%C5%82a+w+%22Silent+Hill%22%2C+a+teraz+zostanie+%C5%BCon%C4%85+agenta+Secret+Service-86794
Radha Mitchell ("Silent Hill") dołączyła do obsady "Olympus Has Fallen" z Gerardem Butlerem i Aaronem Eckhartem w rolach głównych. Zagra żonę głównego bohatera.Bohaterem filmu będzie Banning (Butler) - 30-letni czarujący agent Secret Service, którego uwielbiają zarówno prezydent Asher (Eckhart), jego żona Maggie oraz ich syn Connor. Niestety, w wyniku nieodpowiedzialnej decyzji Banninga dochodzi do tragedii. Agent traci pracę.

Mijają dwa lata.  Banning jest podrzędnym sklepowym ochroniarzem. Tymczasem w Waszyngtonie prezydent Asher zrezygnował właśnie z amerykańskiej inwazji na Koreę Północną. Głowa państwa nie zdaje sobie sprawy, że swoją decyzją rozwścieczyła ekstremistę o imieniu Kang. Razem z grupą podobnych mu psychopatów mężczyzna przypuszcza więc atak na Biały Dom i bierze za zakładników Ashera oraz jego najbliższych współpracowników. Kang żąda wznowienia inwazji. W przeciwnym wypadku zacznie zabijać kolejnych niewinnych ludzi. Jak zapewne się domyślacie, jedyną osobą, która może zapobiec wojnie, jest Banning.

Reżyseruje Antoine Fuqua ("Dzień próby").

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones