Rewolucja? Widzowie wybiorą zakończenie odcinka serialu

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Rewolucja+Widzowie+wybior%C4%85+zako%C5%84czenie+odcinka+serialu-91884
W poniedziałek 14 stycznia serial "Hawaii 5.0" zapisze się na kartach historii. Będzie to pierwszy wyświetlany w prime-time serial dramatyczny, który pozwoli widzom wybrać w czasie rzeczywistym zakończenie odcinka.Epizod ten opowie o dochodzeniu w sprawie śmierci profesora uniwersytetu. W trakcie śledztwa pojawią się trzej podejrzani: szef naukowca, jego współpracownik oraz student oblany za ściąganie. Gdy motywy wszystkich trzech mężczyzn zostaną ujawnione, widzowie będą mogli zdecydować, kto jest winny.

Głosowanie będzie możliwe przez stronę internetową stacji CBS oraz Twittera, zarówno podczas emisji w czasie wschodnim, jak i w czasie zachodnim. Liczenie odbędzie się natychmiastowo i najpopularniejsze zakończenie doczeka się emisji. Jeszcze tego samego wieczora na stronie cbs.com będzie można obejrzeć wszystkie trzy wersje.

Zawsze uważałem, że najciekawszym aspektem kryminałów jest zgadywanie, kto zabił, powiedział producent serialu Peter Lenkov. Teraz nasi widzowie dostaną szansę wskazania nam, kto popełnił zbrodnię. A my ich posłuchamy.

Stacje telewizyjne eksperymentowały już w przeszłości z interaktywnymi metodami opowiadania, ale zazwyczaj pomysły te nie doczekiwały się realizacji. Jednym z najważniejszych projektów tego typu był pilot serialu komediowego "Nathan's Choice", gdzie odbiorcy mieli decydować o losie bohaterów z tygodnia na tydzień.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones