Filmweb sp. z o.o.
https://www.filmweb.pl/news/Ryan+Phillippe+%C5%BCyje+Jako+potw%C3%B3r+Frankensteina-132326

Ryan Phillippe żyje! Jako potwór Frankensteina

  • The Hollywood Reporter
  • autor: mp
  • Seriale
Ryan Phillippe ("Strzelec") został gwiazdą serialu stacji CBS "Alive". W obsadzie są również: Katrina Law, Aaron Staton i Saidah Arrika Ekulona.

GettyImages-696043220.jpg
Getty Images © Leigh Vogel


Projekt wcześniej nosił tytuł "Frankenstein" i jak łatwo się domyślić będzie inspirowany książką Mary Shelley. Phillippe wcieli się w detektywa wydziału zabójstw policji w San Francisco, który został uznany za martwego po napadzie i pożarze jego domu. Pół roku później pojawia się żywy w domu Elizabeth Lavenzy, swojej żony (Law). Niby wszystko jest z nim w porządku, a jednak jest w nim jakiś mrok. Prześladują go też wizje związane ze sprawą, nad którą pracował przed śmiercią.

Wspólnie z żoną, która jest koronerem, spróbują odkryć, kto do niego strzelał i go porwał. Elizabeth sądzi, że wie, kto stoi za wskrzeszeniem Marka. To dr Victor Frankenstein (Staton), genialny naukowiec, który nie boi się przekraczać granice etyczne w poszukiwaniu odpowiedzi na zagadki życia. Z tego powodu musiał opuścić Chiny. W Stanach prowadzi własne laboratorium. Tak też się składa, że jest byłym Elizabeth...

zobacz też: