Spędź maj z Oscarami!

Informacja nadesłana przez dystrybutora / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Sp%C4%99d%C5%BA+maj+z+Oscarami-6298
Obejrzyj znakomite filmy i odbierz znakomitą nagrodę!
Firma Vision już w maju wprowadza na polskie ekrany trzy filmy, które w tym roku zostały nagrodzone Oscarami. Będą to:
10 maja - "Gosford Park" - najnowsza produkcja Roberta Altmana, Oscar za najlepszy scenariusz oryginalny dla Juliana Fellowesa
24 maja - "Iris" - historia życia pisarki Iris Murdoch, nagroda dla Jima Broadbenta jako najlepszego aktora drugoplanowego
31 maja - "Monster's Ball - Czekając na wyrok" - wzruszający dramat więzienny z Halle Berry, laureatką Oscara dla najlepszej aktorki.

Premiery wymienionych tytułów to prawdziwa gratka dla widzów, opatrzona hasłem "Maj z Oscarami". Każdy, kto obejrzy wszystkie 3 filmy, zostanie nagrodzony kasetą video z innym "oscarowym" filmem z reperuaru dystrybutora, firmy Vision. Już wkrótce także na Filmebie ruszy specjalna strona, na której znajdziecie więcej informacji i z której będziecie mogli ściągnąć i wydrukować specjalny kupon, uprawniający do odbioru nagrody.
Mechanizm całej akcji jest prosty: będąc w kinie na każdym z 3 wymienionych filmów poproś w kasie o wstawienie pieczątki w odpowiednim polu kuponu. Gdy zbierzesz 3 pieczątki zaświadczające o obejrzeniu wszystkich trzech filmów, a także załączysz do kuponu wykorzystane przez Ciebie bilety na te filmy, masz już nagrodę w kieszeni. Jeżeli taki uzupełniony kupon wraz z biletami okażesz w kasie kina, w którym oglądałeś ostatni z trzech filmów, otrzymasz nagrodę. Proste!
Akcja trwa od 10 maja do końca czerwca. Nie przegapcie jej! Nie przegapcie też wejściówek, jakie będziemy z tej okazji rozdawać na stronach FilmWebu - szczegóły wkrótce.