Lex Luthor wybrany! Kto będzie następcą Spaceya i Eisenberga?

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Superman+ma+swojego+wroga+w+nowym+DC.+To+Nicholas+Hoult+jako+Lex+Luthor-152950
Lex Luthor wybrany! Kto będzie następcą Spaceya i Eisenberga?
Nicholas Hoult w końcu spełni swoje marzenie i znajdzie się w widowisku na podstawie komiksów DC. Niestety nie w roli, którą chciał zagrać, a w roli, w której widzieli go wszyscy inni.      

Nicholas Hoult nie został Batmanem, Supermanem, ale będzie Lexem LuthoremJak donoszą amerykańskie media James Gunn postawił na swoim i do roli Lexa Luthora w widowisku "Superman: Legacy" wybrał Nicholasa Houlta. Czy aktor go zagra, okaże się podczas negocjowania konkretnych warunków kontraktu.

O tym, że Hoult to Lex Luthor, mówi się od dawna. Aktor był pierwszym kandydatem do tej roli. Wtedy jednak odrzucił propozycję, bo ubiegał się o rolę Supermana. Ta, jak wiadomo, przypadła jednak komuś innemu - Davidowi Corenswetowi.

Ostatnio mówiło się, że jeśli Hoult nie zmieni zdania co do Luthora, to postać może zagrać któryś z braci Skarsgård Alexander lub Bill.

Hoult nie ma szczęścia do superbohaterów DC. Zanim stracił rolę Supermana ubiegał się też o posadę Batmana w "Batmanie". W tamtym widowisku ostatecznie główną rolę zagrał Robert Pattinson.

GettyImages-1147915632.jpg Getty Images © Axelle/Bauer-Griffin


"Superman: Legacy" - pierwszy film nowego uniwersum DC"Superman: Legacy" jest pierwszym filmem (ale nie pierwszą produkcją w ogóle) nowego uniwersum DC tworzonego przez Jamesa Gunna i Petera Safrana. Pierwsza faza nosi tytuł "Gods and Monsters".

Choć Gunn jest aktywny w mediach społecznościowych i sporo mówi o filmie, to jednak w sumie tak naprawdę niewiele wiemy o fabule. Podobno w tej wersji opowieści o Człowieku ze Stali zobaczymy świat, w którym wszyscy są przyzwyczajeni do widoku superbohaterów, którzy zrzeszeni są w grupie zwanej Authority.

Zwiastun filmu "Renfield", ostatniego z główną rolą Nicholasa HoultaPobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones