Tamara Arciuch: była Barbi, jest Różyczka

Informacja prasowa /
https://www.filmweb.pl/news/Tamara+Arciuch%3A+by%C5%82a+Barbi%2C+jest+R%C3%B3%C5%BCyczka-63025
Już 23 lipca wdzięczna wróżka Dzwoneczek oraz jej równie urocze koleżanki - wśród nich Widia, Mgiełka oraz Iskierka - pojawią się na ekranach naszych kin, w filmie "Dzwoneczek i uczynne wróżki".

W polskiej wersji językowej udział bierze m.in. Tamara Arciuch, która niedawno brylowała jako Barbie w "Toy Story 3". Tym razem użycza swego głosu wróżce o imieniu Różyczka. - Aby film odniósł sukces, muszą być przede wszystkim pokazane emocje bohaterów, uczucia, szczególnie w filmie dla dzieci - mówi aktorka. Według niej, dubbing to ciekawe wyzwanie aktorskie: - Trzeba wszystko, całą energię postaci zagrać tylko głosem. W "Dzwoneczku i uczynnych wróżkach" nie brakuje ani emocji, ani energii, bo jego bohaterki to rezolutne, pełne animuszu i werwy postaci, a opowieść o samotnej dziewczynce, która znajduje przyjaciółki wśród wróżek, wzruszy nie tylko dzieci, ale i dorosłych.

Wróżka Dzwoneczek łamie podstawową zasadę bezpieczeństwa zabraniającą wróżkom zbliżania się do ludzkich siedzib. Pragnie jednak pomóc samotnej dziewczynce, Elizie, w rodzinnych kłopotach. To powoduje serię najróżniejszych komplikacji, ponieważ inne wróżki, uważając, że Dzwoneczek została uwięziona, ruszają jej na ratunek.
Udostępnij: