Theon Greyjoy z "Gry o tron" na Warsaw Comic Con

  • Informacja nadesłana
  • Inne
Na kilkanaście godzin przed rozpoczęciem pierwszego w Polsce Warsaw Comic Conu zwiększa się obsada imprezy. Swój udział potwierdził właśnie Alfie Allen – szerokiej publiczności znany jako Theon Greyjoy z "Gry o tron". To kolejna wielka gwiazda tego serialu, którą będzie można spotkać w warszawskim Nadarzynie między 1 a 4 czerwca.

Warsaw Comic Con.jpg


To nie lada gratka dla wszystkich fanów "Gry o tron". Na pierwszym w Polsce Warsaw Comic Conie będą mogli spotkać Alfiego Allena, czyli angielskiego aktora, wcielającego się w rolę Theona Greyjoya. To trzeci syn lorda Balona Greyjoya i lady Alannys, tytułowany księciem Winterfellu. Theona poznajemy jako 19-nastoletniego, aroganckiego młodzieńca, który specjalizuje się w strzelaniu z łuku. Postać pojawia się aż w sześćdziesięciu odcinkach serialu "Gra o tron", a widzowie z pewnością kojarzą ją ze względu na wymyślne tortury, którym jest poddawana.

Alfie Allen to trzecia gwiazda "Gry o tron", którą będzie można spotkać na pierwszym w Polsce Warsaw Comic Conie. Do warszawskiego Nadarzyna przyjadą także holenderska aktorka Carice van Houten, wcielająca się w postać Melisandre oraz Islandczyk Hafthor Julius Bjornsson, znany z roli Góry. "Gra o tron" jest motywem przewodnim Warsaw Comic Conu. Dla odwiedzających zostanie przygotowana specjalna strefa "Gry o tron", w której odtworzony zostanie obóz Nocnej Straży. Nie zabraknie też najprawdziwszego... żelaznego tronu.

Pierwszy w Polsce Warsaw Comic Con to mnogość atrakcji związanych z szeroko rozumianą tematyką fantasy. W warszawskim Nadarzynie będzie też można spotkać: Melissę Ponzio, znaną  jako Mama McCall z serialu "Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak", Nadię Hilker która wciela się w rolę Luny w serialu "The 100", Olgę Fondę czyli Nadię Pietrową z "Pamiętników wampirów" oraz RJ Mitte'ego – najbardziej znanego z wykreowania postaci Waltera White’a Jr. w kultowym "Breaking Bad".

Pierwszy w Polsce Warsaw Comic Con odbędzie się w dniach 1-4 czerwca w Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo w warszawskim Nadarzynie. Bilety dostępne są w kasach oraz on-line na: ebilet.pl i warsawcomiccon.pl – umożliwiają także wstęp na największe w Polsce targi gamingowe: Good Game Warsaw, które odbywają się w tym samym terminie. Dla niezmotoryzowanych organizator przygotował specjalne, darmowe autobusy z Dworca Centralnego i Zachodniego w Warszawie.