Tom Cruise chce zagrać w "Green Lantern Corps", ale...

Heroic Hollywood / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Tom+Cruise+chce+zagra%C4%87+w+%22Green+Lantern+Corps%22%2C+ale...-129414
Podobno Tom Cruise jest o krok od podpisania kontraktu na udział w ekranizacji komiksu DC "Green Lantern Corps". Jest tylko jedno "ale": gwiazdor domaga się zmiany scenariusza.

UWAGA, BĘDĄ SPOILERY...


GettyImages-1004136664.jpg Getty Images © Michael Loccisano


Podobno w obecnej wersji tekstu bohater Cruise'a, Hal Jordan, umiera. Aktorowi, jak nietrudno się domyślić, nie podoba się takie rozwiązanie. Postawił więc producentom ultimatum: wystąpi w filmie, jeśli jego postać zostanie przywrócona do życia.

Tytułowy korpus to grupa wojowników, którzy przysięgli strzec międzygalaktycznego porządku. Każdy z nich nosi pierścień obdarzający go nadzwyczajnymi mocami. Fabuła "Green Lantern Corps" miałaby się skupić na dwóch członkach oddziału: weteranie Halu oraz jego młodszym koledze Jonie Stewarcie.

Kilka miesięcy temu mówiło się, że reżyserią filmu o Zielonych Latarniach zainteresowany jest Christopher McQuarrie. Cruise pracował z nim przy "Jacku Reacherze" i dwóch częściach "Mission: Impossible".

"Green Lantern Corps" to jedna z wielu komiksowych adaptacji, które przygotowują Warner i DC. W planach są również m.in. "The Batman", "Legion samobójców 2", "Nightwing", "Birds of Prey", "Black Adam" oraz "Cyborg".
Udostępnij: