WIDEO: Amy Adams i Glenn Close w zwiastunie "Elegii dla bidoków"

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/WIDEO%3A+Amy+Adams+i+Glenn+Close+w+%22Elegii+dla+bidok%C3%B3w%22-139777
WIDEO: Amy Adams i Glenn Close w zwiastunie "Elegii dla bidoków"
Netflix udostępnia zwiastun i plakat nowego filmu od nagrodzonego przez Akademię Rona Howarda! W rolach głównych nominowane do Oscara Glenn Close i Amy Adams! "Elegia dla bidoków" zadebiutuje na Netflix już 24 listopada. Od 13 listopada film będzie można zobaczyć również w wybranych kinach.


J.D. Vance, były marine z południowego Ohio, a obecnie student Szkoły Prawa Uniwersytetu Yale, jest blisko zdobycia wymarzonej pracy, gdy kryzys rodzinny zmusza go do powrotu do domu, o którym starał się zapomnieć. J.D. musi teraz poradzić sobie ze złożonymi problemami swojej appalaskiej rodziny, w tym z  ustabilizowaniem relacji z uzależnioną matką Bev (Amy Adams). Wspominając swoją babkę Mamaw (Glenn Close), twardą i bystrą kobietę, która go wychowała, J.D. uzmysławia sobie, że tylko pogodzenie się z przeszłością pozwoli mu spełnić swoje marzenia.

Oparty na powieści J.D. Vancea z listy bestsellerów New York Timesa film "Elegia dla bidoków" w reżyserii Rona Howarda to oparta na prawdziwej historii opowieść J.D. o trzech wyjątkowych pokoleniach, ich drodze do przetrwania, wzlotach, upadkach oraz doświadczeniach, które zdefiniowały jego rodzinę.

A tak prezentuje się plakat: 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones