Tylko dla dorosłych: Ostre klipy z "Randki w ciemno"

Informacja nadesłana przez dystrybutora, Filmweb / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Tylko+dla+doros%C5%82ych%3A+Ostre+klipy+z+%22Randki+w+ciemno%22-57012
Na początku lutego do polskich kin trafi niepoprawnie zabawna komedia "Randka w ciemno" autorstwa Wojciecha Wójcika autora "Ekstradycji". Wraz z dystrybutorem, firmą Kino Świat, zapraszamy was do obejrzenia dwóch klipów z filmu, których nie znajdziecie nigdzie indziej

UWAGA! Klipy przeznaczone są wyłącznie dla widzów dorosłych!Oczywiście jest też i wersja High Definiton dostępna pod TYM ADRESEM.Lepsza jakość (wersja High Definition) dostępna TUTAJ.

W wyniku szalonego zakładu z kumplami, Karol (Borys Szyc) decyduje się na udział w popularnym programie telewizyjnym "Randka w ciemno". Nie podejrzewa, że tym samym pakuje się na pierwszą linię frontu wojny żeńsko-męskiej, na której trup ściele się gęsto, a obie płcie imają się wszelkich sposobów, żeby przechylić szale zwycięstwa na swoją stronę.

Majka (Katarzyna Maciąg) nie może dojść do siebie po rozstaniu z Cezarym (Bogusław Linda), którego skusiły wdzięki seksownej Czeszki Karoliny (Petra Tumova). Jednak od czego są zwariowane koleżanki? Za ich sprawą Majka, zupełnie nieoczekiwanie, zostaje kandydatką do "Randki w ciemno" i - w efekcie - wygrywa egzotyczną podróż w towarzystwie przekonanego o swojej nieodpartej atrakcyjności Karola. W wojażach towarzyszą im przebojowa i bezwzględna dziennikarka Kinga (Anna Dereszowska) oraz patrzący na swoją szefową z przymrużeniem oka kamerzysta (Zbigniew Zamachowski).
Udostępnij: